ua en
Увага!
Конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок 2019 р

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.09.2019 р. № 1234 «Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» та відповідно до Наказу ЧНТУ від 01.10.2019 № 118, до 5 листопада 2019 року буде проведено перший етап конкурсного відбору проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2020 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків 2201040.

Керівники проектів самостійно вводять проекти в систему «Наука в університетах» за посиланням: kis.rit.org.ua, попередньо зареєструвавшись в Системі та отримавши авторизацію в НДЧ надіслати листа на пошту НДЧ mailto:chntu.ndch@gmail.com ). Доступ для введення в систему проектів і їх подальшої експертизи відкрито 01 жовтня 2019 року.

Зверніть увагу! Якщо керівник вже зареєстрований в системі для участі проекту в попередніх роках, повторно реєструватися в системі не потрібно, достатньо зайти у свій обліковий запис створений для участі раніше та використовувати свої дані.

При поданні документів на Конкурс до кожного проекту оформлюється згода всіх основних виконавців (авторів) на участь у дослідженні чи розробці та узагальнена інформація до проекту за встановленими формами.

Звертаємо Вашу увагу на порядок проведення І етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень та розробок, виконання яких розпочнеться у 2020 році за рахунок коштів державного бюджету:

Керівникам проектів:

  1. при підготовці проектів виходити з терміну виконання:
    • фундаментальні дослідження (термін виконання до 36 місяців);
    • прикладні дослідження (термін виконання до 36 місяців);
    • науково-технічні (експериментальні) розробки (термін виконання до 24 місяців);
  2. формування тематики фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок відбувається згідно з Законом України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та враховуючи актуальні напрями у сфері розвитку науки та суспільного життя, за секціями;
  3. до 15 жовтня 2019 року ввести проекти в єдину інформаційну систему «Наука в Університетах» та подати до НДЧ електронні варіанти проектів (у форматі pdf завантажені з бази)>;
  4. при формуванні кошторису витрат за проектом дотримуватися вимог Міністерства освіти і науки України, в тому числі враховуючи вимоги зазначені в підпункті 4а пункту 2 Наказу МОН від 24.09.2019 р. № 1234.

ОГОЛОШЕННЯ