ua en

Бажання студентів Чернігівського національного технологічного університету вільно та без перешкоджань виражати свої думки, дізнаватися багато цікавої та корисної інформації яскраво втілюється в життя газетою «СтудДні».

Як один із видів студентських медіа газета існує вже понад семи років та успішно видається раз в 2-3 місяці. Збором інформації, обробкою, версткою та керуванням якої займаються безпосередньо студенти, що дає змогу отримати практичні навики та спробувати себе в ролі справжнього журналіста.

В кожному номері газети містяться відомості про різноманітні програми обміну для студентів; нагальні події в університеті та місті; дійства, котрі були або ж які можна відвідати та різноманітні цікавинки. Свої випуски газети можна придбавати у визначений заздалегідь час на перервах в холі університету.

Студентська газета об’єднує журналістів різних факультетів різних курсів. Тож, якщо ви маєте талант до написання статей або бажаєте його відкрити пишіть нам в соціальній мережі (http://vk.com/stud_dni), на корпоративну пошту (studdni55@gmail.com) та звертайтеся безпосередньо до представників редакційної колегії.

Втілюйте свої бажання в життя разом з нашим виданням!

З повагою,
головний редактор газети «СтудДні»
Марія Стронська
093-831-82-88

Осінь-2012

Зима-2012

Осінь-2013

ОГОЛОШЕННЯ