ua en

Навчально-науковий інститут економіки ЧНТУ створений 1 вересня 2014 року в процесі інтеграції двох потужних ВНЗ регіону – Чернігівського національного технологічного університету (ЧНТУ) та Чернігівського державного інституту економіки і управління (ЧДІЕУ).

Нині до структури Інституту входять три факультети: фінансово-економічний, обліково-економічний (входили до складу ЧДІЕУ), а також економіки і підприємництва (був у складі ЧНТУ).
ДИРЕКТОР НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ЧНТУ,
доктор економічних наук, професор  Гонта Олена Іванівна

Коротка довідка.

Народилась в м. Чернігові в сім’ї науковців. Навчалась в  СШ № 3, у 1986 р. закінчила економічний факультет Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченко. У 2001 р. захистила кандидатську дисертацію «Організаційно-економічні аспекти інтеграції прикордонних регіонів», у 2010 р. – докторську дисертацію «Формування політики транснаціоналізації економіки регіонів». Автор більше ніж 170 наукових праць. Очолює наукову школу «Соціально-економічні та фінансово-економічні проблеми національних і регіональних систем у глобальному вимірі». Під її керівництвом успішно захистили дисертацію, а також нині плідно працюють аспіранти та докторанти.

Бере активну участь у суспільному житті регіону. Є співавтором Проекту утворення та членом Секретаріату Єврорегіону «Дніпро», учасником робочих груп щодо розробки програмних документів Чернігівської обласної державної адміністрації та Обласної ради, членом Ліги ділових жінок Чернігівщини.

Контакти:
Адреса: 14033, м. Чернігів, вул. Стрілецька, 1, каб.213 (корп.11)
Телефон: (04622)-5-61-70, 5 -90-72 (факс); (0462) 67-99-37
Е -mail:geci@stu.cn.ua, e.gonta@ukr.net


Сайт Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ: http://geci.stu.cn.ua/

ОГОЛОШЕННЯ