ua en

Скоро Ви закінчите школу і перед Вами стане нелегке завдання вибору професії до душі, визначення професійного життєвого шляху. Вас, звичайно, хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя , щоб приносити найбільшу користь людям, країні, відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Ви прагнете отримати перспективну та цікаву професію, освіту, яка ґрунтується на глибоких знаннях, розвитку творчих та комунікативних здібностей?  Тоді приходьте в Чернігівський національний технологічний університет – головним завданням якого є підготовка конкурентоспроможних фахівців та управлінців, здатних ефективно працювати в усіх сферах бізнесу. Пам’ятайте, що сьогодні самий великий капітал – це Ваші знання, уміння і навички. Все це Вам дасть Чернігівський національний технологічний університет.

Лекції, семінари, заліки, іспити, самостійна робота, конкурси, змагання, конференції, цікаве дозвілля, безліч друзів – все це стане Вашим студентським життям , а Університет – рідною домівкою, храмом освіти і науки.

Наш Університет має своє самобутнє обличчя і ми гордо несемо звання «політехівців». Якщо Ви хочете відчути, як приємно навчатися в колі однодумців, жити повноцінним студентським життям, брати участь у цікавих заходах, відчути себе самодостатньою цікавою особистістю, – приєднуйтеся до нашої великої, дружної «політехівської» родини. А для початку запрошуємо Вас на навчання до нашого Підготовчого відділення.

Підготовче відділення Чернігівського національного технологічного університету запрошує учнів 11 класів на навчання  для поглибленого вивчення наступних предметів: математики, фізики, української мови та літератури, географії, історії, хімії, біології, іноземної мови (англійська). Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями та практичними навичками, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Вартість навчання на підготовчих курсах за 1 семестр (жовтень-січень)

  • математика, фізика - 840грн
  • українська мова і література, географія, історія, біологія - 840грн
  • англійська мова - 980грн
  • рисунок - 730грн
  • креслення - 420грн

Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

Довідки за телефоном 665-201
Звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, кімн. 100 та кімн. 248.

Прагнемо вільно спілкуватися англійською_Старший викладач ЧНТУ Юсухно Світлана Іванівна
Коли важко, а коли й весело на математиці зі старшим викладачем ЧНТУ Мурашковською Вірою Петрівною
Основа всіх наук - математика_Заняття проводить вчитель-методист Матвієнко Лариса Лаврентііївна

Наскільки добре слухачі  курсів засвоюють навчальний матеріал, великою мірою залежить від вчителя, його педагогічного досвіду та майстерності, вміння доступно пояснювати, а тому заняття на наших курсах проводять найдосвідченіші викладачі  Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також вчителі-методисти загальноосвітніх шкіл м. Чернігова. Навіть після закінчення навчання на курсах викладачі підтримують контакти зі своїми вихованцями, дають їм корисні поради.

Хрепунова Галина Олексіївна_Аналіз контрольних робіт з математики
Заняття з математики проводить старший викладач ЧНТУ Руновська Людмила Анатоліївна
Готуємось до ЗНО з української мови та літератури з вчителем-методистом Трофименко Олександрою Федорівною
В пошуках прискорення з Кузьменко Володимиром Володимировичем

Навчання на курсах – це спільна наполеглива праця як викладача, так і слухача, старанність та сумлінність останнього є запорукою успішного проходження ЗНО, а здобуті на курсах знання стають міцним фундаментом для подальшого навчання у ВНЗ. Навчальний процес на підготовчих курсах поєднує лекційні та практичні заняття,  на яких слухачі отримують теоретичні знання та практичні навички. Кожного місяця протягом навчального року проводяться самостійні та контрольні роботи; по закінченню навчання – підсумкова атестаційна робота, за результатами якої абітурієнти при вступі на інженерно-технічні напрями підготовки одержують додатково до 10 балів до рейтингової суми. Навчальний процес на курсах проходить відповідно до затверджених програм, які орієнтовані на ЗНО.

Задачі з кінематики з Сергієм Васильовичем Рожиком

Як показує статистика, слухачі наших курсів успішно складають зовнішнє незалежне оцінювання і стають студентами як нашого університету, так і найбільш престижних ВНЗ України. Підготовче відділення ЧНТУ отримало сертифікат, яким підтверджується, що навчання на курсах відповідає чинним в Україні нормативним документам.

І семестр: жовтень-січень
ІІ семестр: лютий – травень


Студенти Чернігівського національного технологічного університету, які навчались за магістерською програмою у Гліндворському університеті (Великобританія), були слухачами наших підготовчих курсів.

ОГОЛОШЕННЯ