ua en

Скоро Ви закінчите школу і перед Вами стане нелегке завдання вибору професії до душі, визначення професійного життєвого шляху. Вас, звичайно, хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя , щоб приносити найбільшу користь людям, країні, відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею? Ви прагнете отримати перспективну та цікаву професію, освіту, яка ґрунтується на глибоких знаннях, розвитку творчих та комунікативних здібностей?  Тоді приходьте в Чернігівський національний технологічний університет – головним завданням якого є підготовка конкурентоспроможних фахівців та управлінців, здатних ефективно працювати в усіх сферах бізнесу. Пам’ятайте, що сьогодні самий великий капітал – це Ваші знання, уміння і навички. Все це Вам дасть Чернігівський національний технологічний університет.

Лекції, семінари, заліки, іспити, самостійна робота, конкурси, змагання, конференції, цікаве дозвілля, безліч друзів – все це стане Вашим студентським життям , а Університет – рідною домівкою, храмом освіти і науки.

Наш Університет має своє самобутнє обличчя і ми гордо несемо звання «політехівців». Якщо Ви хочете відчути, як приємно навчатися в колі однодумців, жити повноцінним студентським життям, брати участь у цікавих заходах, відчути себе самодостатньою цікавою особистістю, – приєднуйтеся до нашої великої, дружної «політехівської» родини. А для початку запрошуємо Вас на навчання до нашого Підготовчого відділення.

Підготовче відділення Чернігівського національного технологічного університету запрошує учнів 11 класів на навчання  для поглибленого вивчення наступних предметів: математики, фізики, української мови та літератури, географії, історії, хімії, біології, іноземної мови (англійська). Головна мета діяльності підготовчих курсів спрямована на те, щоб за порівняно короткий період підняти рівень знань слухачів, надати їм можливість оволодіти новими знаннями та практичними навичками, систематизувати вже набуті, розвинути свої здібності та отримати віру в себе.

Вартість навчання на підготовчих курсах за 1 семестр (жовтень-січень)

  • математика, фізика - 840грн
  • українська мова і література, географія, історія, біологія - 840грн
  • англійська мова - 980грн
  • рисунок - 730грн
  • креслення - 420грн

Чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

Довідки за телефоном 665-201
Звертатись за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, кімн. 100 та кімн. 248.

ОГОЛОШЕННЯ