ua en

Чернігівський національний технологічний університет розпочав прийом документів на навчання від випускників загальноосвітніх шкіл, технікумів, коледжів та інших навчальних закладів України для отримання вищої освіти.

Прийом документів від абітурієнтів для осіб, які вступають на перший курс за результатами ЗНО – з 11 ЛИПНЯ по 12.00 годину 1 СЕРПНЯ., для осіб, які мають право складати вступні випробування, або які вступають на старші курси – з 11 ЛИПНЯ по 24 ЛИПНЯ

Для участі у конкурсному відборі абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані у 2014 році, так і результати тестування попередніх років, що отримані у період з 2008 до 2013 років.

Цьогорічною особливістю визначення рейтингового бала є зменшення ваги шкільного атестату при вступі до ВНЗ. Максимальний бал атестату про повну загальну середню освіту у 2014 році складатиме 60 балів замість 200.

Ласкаво просимо до ЧДТУ!
Графік роботи приймальної комісії
Перелік документів
Перелік сертифікатів
Обсяги державного замовлення на 2014 рік
Відповіді на запитання, які найчастіше задають абітурієнти

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua склав консолідований рейтинг вузів України у 2014 році, який включає 292 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації.

Найбільші вузи Чернігова та області розмістилися у рейтингу наступним чином:

  • Чернігівський національний технологічний університет (75-76-е місце);
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (118 місце)
  • Чернігівський державний інститут економіки і управління (157-158-е місце);
  • Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко (193-194-е місце).

В Бухаресті, на території спортивного комплексу «Апполо» завершився чемпіонат Європи з панкратіону. Всього в змаганнях взяли участь майже 300 спортсменів із 24 країн. Україну на турнірі представляли 34 спортсмени.

До складу збірної команди України серед дорослих увійшов студент факультету праці та соціального управління, вихованець СК «Рукопашній Бій», динамівець Адаменко Роман який виборов золото у самій престижній ваговій категорій +100кг. З чим і поздоровляємо його та тренерів Петрикей Сергія, Пищенко Олега.

аспірантура
  • навчання з відривом від виробництва (3 роки)
  • навчання без відриву від виробництва (4 роки)

за такими спеціальностями:

05.02.08 -Технологія машинобудування
05.02.09- Динаміка та міцність машин
08.00.05 -Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка
05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії 19.00.05 – Соціальна психологія: психологія соціальної роботи
05.13.06 -Інформаційні технології 25.00.02 -Механізми державного управління

Чарівні дівчата у вечірніх сукнях, галантні хлопці у костюмах, щасливі посмішки та стурбовані обличчя батьків – усе це можна було побачити 1 липня 2014 року біля Чернігівського обласного філармонійного центру, який гостинно прийняв для проведення урочистостей присвячених врученню дипломів бакалаврів юридичного факультету, факультету соціальної роботи та факультету праці і соціального управління Чернігівського національного технологічного університету.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Чернігівського національного технологічного університету запрошує Вас вступити до магістратури за напрямом підготовки 8.18010017 “Економіка довкілля і природних ресурсів” (термін навчання – 18 місяців, форма навчання – денна, дистанційна)

30 червня 2014 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбулось щорічне свято - випуск магістрів та спеціалістів.

Закінчено навчання і ЧНТУ прощається зі своїми студентами, яких чекає нове життя і нові здобутки. Щасливої вам життєвої дороги, випускники!

Опубліковано матеріали Всеукраїнського міждисциплінарного семінару, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, який відбувся в Чернігівському національному технологічному університеті 27 березня 2014 р.

Участь у семінарі взяли понад 70 молодих науковців, які представляли різні регіони України.

Метою проведення семінару стала спроба вкотре розкрити неповторний світ Тараса Григоровича Шевченка як поета, художника, патріота України, показати усю багатогранність генія Великого Кобзаря, зацікавити слухачів класичною українською літературою, виховати повагу до творчості Т.Г. Шевченка, любов до України та відданість своїй Батьківщині.

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

З Днем Конституції!

Шановні випускники, викладачі, батьки!

Запрошуємо Вас на урочисте вручення дипломів магістрів та спеціалістів, що відбудеться 30 червня о 15.00 в актовій залі ЧНТУ. Початок свята о 14.00

З собою мати гарний настрій, не запізнюватися!

У червні стартував новий українсько-польський проект для талановитої та активної молоді Hackaton Bridge – Poland to Ukraine. Мета проекту – креатив, підтримка талантів та об'єднання кращих молодих фахівців двох країн.

Завдання – ініціювати створення нових ідей для вирішення проблем у сферах бізнесу, суспільства і культури за допомогою сучасних цифрових технологій.

У ЧНТУ розпочинає свою роботу дев’ята міжнародна науково-практична конференція “Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС ’2014”, яка є складовою частиною заходів щодо виконання Закону України "Про Національну програму інформатизації" та плану науково-організаційних заходів Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

Бажаємо плідної роботи учасникам конференції!

Представництво ООН в Україні запрошує студентів взяти участь у літньому навчальному курсі «Майбутнє, якого ми прагнемо», що триватиме з 28-го липня до 2 серпня 2014 року.

Цьогорічний курс присвячений програмі ООН з визначення пріоритетів розвитку на період після 2015-го року, яка стане наступницею програми «Цілі розвитку тисячоліття».

Відповідно до розпоряджень КМУ від 11.06.2014 р. №553-р та №554-р академічні стипендії Кабінету Міністрів України призначено:
ТЕВКУН МАРІЇ ВАДИМІВНІ – аспірантці університету;
РОГОВІЙ ГАННІ АНАТОЛІЇВНІ – студентці 5-го курсу економічного факультету спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит»;
НАЗАРЕНКО ЮЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ – студентці 4-го курсу юридичного факультету напряму підготовки 6.030401 «Правознавство».

Поздоровляємо наших стипендіатів та бажаємо їм подальших творчих здобутків.

Шановні студенти, літо – чудовий час для подорожей та саморозвитку. На ваш розгляд наступні пропозиції з кінцевими термінами реєстрації на початку липня:

  • Літня академія для молодих фахівців у Швеції на тему «Підвищення прозорості управління і контролю в державних установах»;
  • ІІІ Всесвітній форум за демократію (WFD 2014) у Франції;
  • Навчальні візити у Польщу;
  • Німецько-польсько-українська літня школа "change - exchange - transformation".

4 червня 2014 р. пройшов вебінар щодо програми Горизонт 2020. Матеріали вебінару доступні на сайті.

Серед них: «Українські вчені у Горизонті 2020».

Шановні колеги, до вашої уваги інформація щодо програм навчання у:

23 травня 2014 р. організатори проекту «Слава Чернігова» телеканалу «Дитинець» відвідали Чернігівський національний технологічний університет.

Мета реалізації проекту - визначити чернігівця, який найбільше прославив наш край із залученням величезної кількості мешканців міста, які голосуватимуть; провести широку інформативну кампанію та підняти у чернігівців інтерес до історії рідного краю, його визначних історичних постатей; провести широке обговорення та суспільну дискусію про історію міста та його героїв.

Студенти Чернігівського національного технологічного університету не сиділи склавши руки: постійно шукали нові можливості, реалізовували креативні ідеї та звичайно ж не стояли осторонь науки.

Протягом цього навчального року відбулось безліч цікавого: провели Дебати з питань сталого розвитку; обрали містера та міс ЧНТУ; радували Вас новими випусками нашої газети; відкрили студентський кіноклуб "Новий погляд"; провели хіп-хоп батл; обрали "Гордість університету"; провели динамічні "Дні відкритих дверей"; створили успішну команду КВК "Подай патрон"; займались благодійністю та волонтерсвом весь час і це ще не весь перелік.

28 травня у Чернігівському національному технологічному університеті (в корпусі № 8) активісти громадської ініціативи Реанімаційний пакет реформ (РПР) представили пакет законопроектів для реформування країни.

У презентації взяли участь експерти РПР від груп судової та адміністративної реформи, медіа, лісового господарства, податкової та дерегуляції – Олександр Білоус, Микола Виговський, Наталя Соколенко, Остап Єднак, Олег Мацех, Вадим Міський. Учасниками зустрічі також були студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету.

На базі Чернігівського національного технологічного університету 27 травня 2014 року відбувся семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій усіх форм власності за підтримки редакції журналу «Баланс-Бюджет», Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у Чернігівській області, Головного управління державної казначейської служби України в Чернігівській області.

ОГОЛОШЕННЯ