ua en

Запрошуємо на перегляд фільмів зі спільною темою "Мить, що змінює життя". Після перегляду, як завжди обговорення за чаєм.

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ вітає найталановитіших студенток: Юлію Цилюрик із перемогою та Віталіну Лисенко із зайнятим II місцем на міжнародному фестивалі "Зірковий парад", що відбувся у Львові на цих вихідних.

Дівчата показали всю свою майстерність, професіоналізм та гідно представили ЧНТУ на міжнародному конкурсі, за що і отримали найвищі бали від суддей!

Зичимо дівчатам подальших творчих успіхів!

ЦКМР ЧНТУ

Цієї суботи театр тіней "Fireflies" дав перший в рідному місті повноцінний концерт - шоу, мета якого - зібрати кошти для військвих, що знаходяться в АТО.

Театр тіней подарував чернігівцям море позитивних емоцій, адже протягом години, від сцени, неможливо було відірвати погляд! Тіньове шоу, пісочне шоу, гра світла з тінню, неймовірна акрабатика та багато іншого - саме це побачили глядачі, які завітали на перший концерт театру тіней під назвою "Space SHOW".

Особливо приємно, що ця талановита молодь - випускники та діючі студенти нашого університету. Пишаємося цим!

Вже скоро театр тіней повідомить про зібрані кошти та направить їх на допомогу військовим в АТО.

Центр культурно-масової роботи вітає команду з чудовим, яскравим виступом, та бажає подальших успіхів та нових креативних постанов!

ЦКМР ЧНТУ

8 листопада в Центрі сучасного мистецтва М17 (м. Київ, вул. Горького (Антоновича), 102-104 (ст. м. «Палац Україна»), відбудеться конференція «MOOCology Conference: майбутнє освіти в Україні». Конференція покликана об'єднати усіх учасників ринку онлайн освіти та висунути на обговорення питання про його майбутнє в Україні: як онлайн освіта впливає на професійне зростання фахівців, як інтегрувати успішні західні кейси і які рішення пропонують національні edutech проекти, прогнози розвитку ринку та його подальші перспективи.

Вітаємо Якименко Ірину, студентку ЧНТУ група МК–101, з перемогою в змаганнях першості м. Чернігова з настільного тенісу серед студентської молоді, де вона зайняла І – місце.

Кафедра фізичного виховання

Молодіжний центр праці ДСМтаС Чернігівської ОДА запрошує на тренінг з репродуктивного здоров'я та планування сім'ї в рамках програми "Здоров'я жінок України" за підтримки Молодіжного центру праці Департаменту сім’ ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА .

В інтерактивній формі учасники зможуть дізнатися про складові здоров'я, особливості репродуктивної системи, міфи та правду про сексуальність, вплив штучного переривання вагітності на організм дівчини та сучасні засоби контрацепції.

В жовтні 2014 року ФІДОБАНК випустив першу партію електронних студентських квитків для студентів Чернігівського національного технологічного університету та двох коледжів, які входять до складу університету. В рамках дебютного випуску ФІДОБАНК видав студентам понад 3 200 квитків.

Електронний студентський квиток ФІДОБАНКу (ЕСК) – це платіжна чіпова банківська картка на базі VISA, на зворотній стороні якої вказані персональні дані студента. Електронний студентський квиток поєднує в собі функції унікального ідентифікатора державного зразка, що засвідчує особу студента, електронного посвідчення, яке дає право на отримання пільг, а також є універсальним платіжним інструментом для отримання стипендії, розрахунків в торгово-сервісній мережі та в інтернеті, зняття готівки в банкоматах.

Шановні колеги!

6 – 7 листопада 2014 р. на базі Спілки поляків України та Товариства вчених поляків України проводиться (у режимі форуму) Міжнародна наукова Інтернет-конференція на тему: «Співпраця ЄС та України: економічні тенденції».

Робочі мови: українська, російська, англійська, польська.

Збірник матеріалів конференції буде розміщено на сайті (http://www.z-p-u.org), у pdf форматі для скачування.

Електронні версії матеріалів, відомості про авторів та квитанції потрібно надсилати до 06 листопада 2014 р. включно на E-mail (назва усіх файлів – прізвище учасника):  zpkonf@gmail.com

29 жовтня Чернігівський національний технологічний університет презентував громадськості проект «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова»

Метою презентації було привернення уваги влади та громадськості до проблем соціально вразливої категорії літніх людей – жертв націонал-соціалізму та тоталітарних режимів; розвиток міжсекторального партнерства на рівні місцевої громади у сприянні налагодженню міжпоколінного діалогу; розповсюдження інформації про проект з метою охоплення більшої кількості представників цільової групи.

10 жовтня - 1 грудня 2014 року Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності та Європейський університет проводять Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Вища освіта в Україні в умовах європейської інтеграції : стан, проблеми і перспективи».

Конференція проводиться в он-лайн режимі на сайті Європейського університету (http://e-u.in.ua/ukr/).

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів.

Чернігівський національний технологічний університет вітає
КОДОЛУ Олександра
випускника кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій 2007 року, з обранням народним депутатом України по одномандатному виборчому округу № 209.
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

З 6 жовтня по 6 листопада 2014 року відкрито доступ з ІР-адрес Інституту економіки до електронної бібліотеки "Grebennikon": http://grebennikon.ru.

Електронна бібліотека "Grebennikon" містить статті, опубліковані в спеціалізованих журналах Видавничого дому «Гребенников», має зручний рубрикатор (250 тем), містить докладні анотації до статей, володіє можливістю пошуку статей за автором, назвою і ключовими словами

Компанія «ИВИС», що є ексклюзивним дистриб'ютором американської компанії «East View Information Services, Inc», пропонує ознайомитись з новими електронними базами даних, серед яких: «Издания по просвещению и воспитанию», «Издания по естественным наукам», «Журналы России по юриспруденции», «Российские журналы для бухгалтера», «Журналы России по управлению персоналом», «Практические журналы по медицине и здравоохранению», «Издания по информационным технологиям», а також повний електронний архів журналу «Искусство кино» (всі номери за 1931-2014 рр.).

Шановні студенти, викладачі.

За словами представників станції переливання крові, нагальної потреби в крові зараз станція не має. В зв'язку з тим, що кров зберігається всього декілька днів, а вони цінують кожного донора, збір крові переноситься на той період, коли у ній буде велика потреба.

Будемо сподіватися, що студенти ЧНТУ відкликнуться на допомогу в будь-який час.

Слідкуйте за новинами!

Громадська організація «Центр соціального лідерства» за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить 30-31 жовтня 2014 року у м. Києві Міжнародний форум «Найкращі соціальні проекти України – 2014».

У рамках Форуму відбудеться:

  • 30 жовтня – Міжнародна конференція «Соціальне партнерство – шлях до Європи» (Київ, Ярославів Вал, 22, Готель Radisson Blu)
  • 31 жовтня – відкрита лекція для студентів українських вищих навчальних закладів (Київ, проспект Перемоги, 54/1, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
  • з 30 жовтня – початок функціонування онлайн платформи збору Світових практик.

Розпочався конкурс на отримання Китайської урядової стипендії для навчання у Транспортному Університеті Ланьчжоу (Lanzhou Jiaotong University).

Серед магістерських програм: прикладна математика, інженерна механіка, електричні машини і техніка, комунікація та інформаційні системи, прикладні комп’ютерні технології, екологія, управління підприємством та ін.

Серед докторських програм: машинобудування, управління інформацією та інформаційна система, екологічні і хімічні технології та ін.

Тільки цієі осені!

1 листопада о 19.00 в залі Чернігівського ДРАМТЕАТРУ відбудеться благодійний концерт - космічне шоу від наших студентів та випускників, переможців та фіналістів багатьох фестивалів та  теле-проектів "Україна має талант", "Польща має талант", учасників Одеського кінофестивалю,- неймовірного театру тіней "Fireflies"! 

На Вас чекає справжня казка та захоплююче космічне дійство. Команда театру тіней здивує Вас не лише тіньовими постановками, але і деякими сюрпризами інших жанрів!
Не пропустіть! 
Всі зібрані кошти підуть на підтримку учасників АТО.

Квитки вже в наявності.
Їх можна придбати в Центрі культурно-масової роботи ЧНТУ, в касі Драмтеатру або за тел.+30939619885 
Вартість 30 грн -50 грн 

Центр культурно-масової роботи разом з Інженерно-будівельним факультетом запрошують всіх долучитися до акції "День донора". Кожного, хто хоче допомогти та здати кров - чекаємо в головному корпусі 28 жовтня с 9.00 до 14.00.

В якій саме аудиторії буде проходити збір крові, буде зазначено на стенді ЦКМР!

Центр культурно-масової роботи

З 6 жовтня по 6 листопада 2014 року відкрито доступ з усіх ІР-адресів учбових корпусів університету до електронної бібліотеки "Grebennikon":

Доступ здійснюється за адресою http://grebennikon.ru.

Кафедра статистики і аналізу Львівського національного аграрного університету проводить дослідження з підтримки і розвитку студентського підприємництва і звертається до студентів ЧНТУ з проханням посприяти в заповненні запропонованої анкети.

Для цього можна скористатись e-mail адресою або відвідати сторінку анкетування.

Центр культурно-масової роботи визначив кращих активістів вересня - жовтня!
Вітаємо дівчат!

  • Вікторія Ременюк - факультет соцработи
  • Вікторія Богдан - економічний факультет
  • Висоцька Наталія - факультет електронних та інформаційних технологій
ОГОЛОШЕННЯ