ua en

27.02.2015 р. о 13.30 в читальному залі Наукової бібліотеки ( корп.1,к.137) відбудеться відкриття виставки робіт студентів та викладачів Київського державного інституту декоритивно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука.

The Goi Peace Foundation та UNESCOоголосили конкурс творів на тему «Building Peace in Our Hearts and Minds». Свої роботи можуть надсилати молоді люди віком до 25 років з будь-якої країни світу.

Твори приймаються до 15 червня 2015 р.

До уваги студентів!
Скористайтеся можливостями участі в конкурсах від Представництва ЄС:

  1. Всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи та Європейського Союзу
  2. Всеукраїнськй молодіжний чемпіонат з брейн-рингу
  3. Конкурс відео «Бути європейцем»

Проекти фінансуються Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджуються Фундацією «Відкрите суспільство».

В рамках проекту TEMPUS-IEMAST відбувається постійний моніторинг виконання проекту, надається практична допомога з боку координаторів та вузів-партнерів.

Королівський технологічний інститут (м. Стокгольм) привітав перших випускників-магістрів спеціальності Економіка довкіллля та природних ресурсів (спеціалізація Промислова екологія) та побажав успішної роботи у сфері охорони довкілля.

http://www.iemast.info

Дорогі студенти! Не пропустіть відбірковий етап з "Кубку ректора з КВК".

Грають всі команди нашого університету - а це 13 команд! < /p>

У Чернігівському технологічному університеті пройшов І тур Всеукраiнської олiмпiади з іноземних мов серед студентів технічних ВНЗ.
З англiйськоi мови: 1 мiсце серед I курсiв - Купрieнко В. (ПI-141); 1 мiсце серед 2-4 курсiв - Ланько А. (КI-134).
З нiмецькоi та французькоi мов кращими були Савченко А. (ОА-131) та Ананченко О. (ОА-122).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Бібліотекар наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету Наталія Бондар прийняла участь від Чернігова у ІІ Зимовій школі молодого бібліотекаря.

На конкурсній основі цього року до школи відібрали 20 учасників зі всієї України.

Школа молодого бібліотекаря – це проект освітнього напряму, який цієї зими стартував вчетверте. Заняття проходять у форматі тренінгів.

23 лютого 2015 року на засіданні Вченої ради ЧНТУ відповідно до рішення Вченої ради ЧНТУ від 26.01.2015 року, протокол №1 «Про призначення іменної академічної стипендії Вченої ради на другий семестр 2014/2015н.р., було вручено дипломи стипендіатам.

Стипендія призначається студентам за високі досягнення у навчанні, науковій роботі та активну участь у громадському житті університету.

УВАГА ! Збираються експонати для благодійної фотовиставки на допомогу пораненим бійцям АТО! Виставка буде проходити 16 березня в фойє І корпусу університету. Роботи приймаються в кім. 134 (бібліотека, І корпусу. Довідки за тел. 3-03-30, 166


Кафедра фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ фінансово-економічного факультету оголошуємо конкурс бізнес-ідей „Активна молодь – майбутнє України”, підсумки якого будуть підведені під час тижня навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету.

Метою конкурсу є покращення компетенцій, необхідних для започаткування та ведення бізнесу, у майбутніх фахівців різного профілю.

18-19 лютого у Чернігові співробітники обласного Управління ДСНС та організації Товариства Червоного хреста України провели профілактично-роз’яснювальні заняття з питань цивільного захисту серед студентської молоді та працівників Чернігівського національного технологічного університету. До проведення профілактичної роботи долучились сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

19 - 22 травня 2015 р. У ЧНТУ відбудеться V міжнародна Науково-практична конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ
ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ».

20 лютого Указом Президента України "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні", встановлено щорічне відзначення Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Важко згадувати події минулого року, але потрібно вірити, що сердечне світло Небесної Сотні вічно освітлюватиме шлях українському народу. Надзвичайно важливо в нелегких реаліях сьогодення пам’ятати про тих, хто загинув в ім’я свого народу.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА ГЕРОЯМ!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

Ризький технічний університет запрошує до літнього університету «Квиток у майбутнє», який проходитиме 17 – 28 серпня 2015 р. у Ризі. Серед тематик університету цього року: сталий розвиток і поновлювані джерела енергії.

Внесок учасника – 650 Євро.

Кінцевий термін подання заяв – 5 травня 2015 р.

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти за дорученням Міністерства освіти і науки України повідомляє, що на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» буде проводитись Міжнародний конкурс дослідницьких проектів студентів та аспірантів «Майбутня Україна 2030».

Конкурс проводиться по квітень 2015 року та складається з двох турів.

До 16 травня 2015 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів/Fulbright Graduate Student Program.

 Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

До 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Третій конкурс літераторів Чернігівського національного технологічного університету

Конкурс проводиться кафедрою філософії та соціально-гуманітарних дисциплін та бібліотекою ЧНТУ за підтримки ректорату.

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання можливості розкриття творчих здібностей студентів ЧНТУ, сприяння їх самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів, прозаїків) серед студентів університету.

Учасники: студенти денної форми навчання Чернігівського національного технологічного університету, які мають власні твори із оригінальним наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

19.02.2015 року о 14.30 в актовій залі І корпусу (за адресою вул.Шевченка ,95 ) відбудеться зустріч з фахівцями УДСНС у Чернігівській області для проведення роз’яснювальної роботи серед викладачів та студентської молоді, щодо дотримання правил безпечної поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі і військового характеру.

У рамках підготовки та відзначення 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в Чернігівському національному технологічному університеті кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін проводить загальноуніверситетський мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

Запрошуємо ознайомитись з Положенням про загальноуніверситетський мовно-літературний конкурс та взяти активну участь у ньому.

Шановні колеги,

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Рада Молодих Вчених Факультету теології Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині запрошують Вас взяти участь в IV Міжнародній науково-практичній конференції «Соціокультурні, політико-правові та економічні аспекти розвитку міжнародного середовища», яка відбудеться 16-17 квітня 2015 року на факультеті міжнародних відносин Львівського Національного Університету імені Івана Франка.

За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць «Сучасні тенденції міжнародних відносин:політика, економіка, право» із присвоєнням УДК, ББК, авторського знаку та ISSN.

ОГОЛОШЕННЯ