ua en

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» від 10 жовтня 2017 р. №1384 та згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, розпочинається І тур конкурсу.

13 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття «Арт-подвір'я». Організатор: Чернігівський національний технологічний університет за підтримки Британської Ради. Партнери: Громадська організація «Чернігів Європейський», Інформаційний центр ЄС ЧНТУ.

Головною метою «Арт-подвір'я» є створення відкритого простору для необмеженої творчості та неформальної освіти молоді, промоція можливостей муралотерапії. Цей проект сприяє трансформації зовнішнього вигляду нашого «студмістечка» силами та креативними ідеями студентів, що надає можливості для соціальної згуртованості молодіжної групи, її самореалізації шляхом впорядкування території та наповнення простору новим змістом.

Чернігівський національний технологічний університет Міністерства освіти і науки України та Головне управління статистики у Чернігівській області Державної служби статистики України зі співорганізаторами заходу запрошують науковців і практиків у сфері статистики та менеджменту, аналітиків, експертів, представників органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, наукових працівників науково-дослідних установ, докторантів, аспірантів, магістрантів, всіх зацікавлених осіб до участі в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції „СТАТИСТИЧНЕ ТА ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ СТАЛИМ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІКИ І СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ” 5 грудня 2017 року.

Науковий захід включений в перелік проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2017 рік.

12 жовтня 2017 року студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму спеціальності «Агрономія», «Лісове та садово-паркове господарство» на чолі з викладачами кафедри аграрних технологій та лісового господарства відвідали АПВ «Прогрес» - філіал «Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН» в с. Прогрес Чернігівської обл.

Фонд цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) проведе онлайн тренінг та конкурс в межах програми STEP 2017 - «Віртуальна інкубаційна програма». До участі запрошуються усі зацікавлені інноватори і технологічні підприємці, які працюють над розробкою нових продуктів і сервісів у галузях кібербезпеки, Зеленої енергетики, IoT, Робототехніки і Big Data.

Програма дає можливість отримати на конкурсній основі гранти, знайти для співпраці інвесторів, науковців та представників бізнесу.

Заявки на участь у програмі приймаються до 01 листопада 2017 року.

З 10 по 12 жовтня 2017 року, зав. каф. соціально-гуманітарних дисциплін, доц. Шакун Н.В. пройшла навчання на тренінгу за методологією BRIDGE (Building Resources in Democracy, Governance and Elections) «Гендерна рівність і вибори», який проводився Центром управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії.

10 жовтня Українсько-Азербайджанським культурно-освітнім Центром Чернігівського національного технологічного університету спільно з кафедрою інформаційних систем в економіці обліково-економічного факультету було проведено захід, присвячений пам’яті всесвітньо відомого видатного вченого, засновника теорії нечіткої логіки та кібернетики Лотфі Заде.

Захід відвідали студенти першого, другого, третього курсів та магістри 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою Економічна кібернетика обліково-економічного факультету.

В межах вивчення дисципліни професійної та практичної підготовки «Електронні системи підтримки наукового експерименту» (викладач: к.т.н., доцент Войтенко Володимир Павлович, доцент кафедри промислової електроніки ЧНТУ) студенти факультету електронних та інформаційних технологій спеціальності 171 Електроніка групи МПЕн-161 10 жовтня 2017 р. у м. Києві відвідали семінар «Технології та рішення National Instruments для розробки і тестування сучасної електроніки і радіотехніки».

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма "Завтра.UA" — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді.

В конкурсі можуть взяти участь студенти денної форми навчання 3 - 6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, громадяни України, віком до 35 років.

З 28 вересня по 29 жовтня 2017 року в Обласному молодіжному центрі Чернігівської обласної ради (колишній кінотеатр ім. Щорса, вул. Магістрацька, 3) проходить обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!».

Дана програма реалізовується громадською ініціативою «Єдиний волонтерський центр» спільно з громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації з метою привернути увагу молоді до війни, яка відбувається на сході країни та вшанувати героїв нашого часу, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність країни.

Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки інших громадських організацій, Департаменту сім‘ї, молоді та спорту, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації проводить обласні художні конкурси юнацького та дитячого малюнку:

Другий обласний художній медіа-конкурс «Моя Україна – єдина країна!»

Обласний художній конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції»

Запрошуємо на виставку творів Ганни Матвєйцевої та її учнів!

Відкриття виставки 9 жовтня об 11-00 в приміщенні Наукової бібліотеки ЧНТУ (вул. Шевченка, 95). Часи роботи: пн-чт з 9-17 год., пт з 9-15 год.

З 18 по 29 вересня 2017 року в рамках діяльності Інформаційного центру ЄС ЧНТУ під керівництвом доц. Ревко А.М. студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету пройшли безкоштовне навчання на англомовному курсі «SocialEntrepreneurshipSchoolIBS», який викладався партнером університету - норвезьким професором доктором Яном-Урбаном Сандалом, засновником та керівником Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute.

За результатами курсу 17 учасників отримали сертифікати з трьох дисциплін курсу: «Соціальне підприємництво», «Інноваційний менеджмент» та «Стратегічний менеджмент» та дипломи про присвоєння звання «Social Entrepreneur IBS».

01 жовтня 2017 р. у місті Чернігові відбувся обласний фестиваль Молока 2017. Чернігівський національний технологічний університет представляли кафедра харчових технологій та кафедра товарознавства, підприємництва та торгівлі.

Проводились цікаві інтерактивні ігри та вікторини за молочною тематикою, де переможці отримували призи. Відбувалася дегустація якісної молочної продукції та презентація дослідів з виявлення фальсифікованих продуктів. Але найбільшу зацікавленість викликало пригощання відвідувачів смачною молочною кашею з пшона, яку готували викладачі та студенти.

Відділ міжнародних зв`язків запрошує ознайомитися з актуальними грантами на реалізацію проектів та пропозиціями наукових стипендій.

28 вересня в 11 корпусі ЧНТУ відбулася презентація науково-популярного ілюстрованого видання "Чернігівське узороччя: краса, що зникає", організована викладачами кафедр туризму та фінансів ЧНТУ. Видання альбому було профінансовано Британською Радою.

Метою заходу стало сприяння збереженню автентичної дерев’яної архітектури Чернігова; приваблення уваги громадськості до проблем стрімкої втрати зразків міської дерев’яної архітектури ХІХ – поч. ХХ ст. та покращення туристичної привабливості міста.

З 20 по 22 вересня 2017 року на базі військової частини в смт Гончарівське пройшов обласний національно-патріотичний захід «Я - патріот».

Вже третій рік поспіль цей захід проводиться Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації з метою національно-патріотичного виховання молоді, формування та пропаганди здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки до служби в армії.

Учасники заходу, серед яких були і студенти ЧНТУ, три дні проживали у казармах, проходили теоретичні та практичні навчання із військової та тактичної підготовки змагалися на дистанціях 100, 1000 метрів, у метанні ручних гранат, стрільбі з автомату та підтягуванні на перекладині.

Щиро вітаємо Марущака Олександра Анатолійовича,  викладача кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук!

Тема дисертації – «Криміналістична характеристика ухилень від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) та основні засади їх розслідування» (спеціальність – 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність)

Науковий керівник – Халимон Сергій Іванович, доктор юридичних наук доцент кафедри управління оперативно-розшуковою діяльністю (Національна академія Державної прикордонної служби України)

Бажаємо творчого натхнення, успіхів у роботі та науковій діяльності!

ОГОЛОШЕННЯ