ua en

Видача карток АТ «Райфайзен банк Аваль» для отримання стипендій буде проводитись з 10:00 (актова зала 1-го корпусу) за наступним графіком:

  • 02.06.2016 р. – механіко-технологічний факультет;
  • 03.06.2016 р. – факультет електронних та інформаційних технологій;
  • 06.06.2016 р. – інженерно-будівельний факультет, юридичний факультет, факультет соціальної роботи; фінансово-економічний факультет, обліково-економічний факультет;
  • 08.06.2016 р. – факультет життєдіяльності, природокористування і туризму; факультет проектного менеджменту управління якістю та життєзабезпечення.

З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

АТ «Райфайзен банк Аваль»

З 10 по 21 травня 2016 р. студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету відвідували англомовні курси з Соціального підприємництва, Інноваційного менеджменту та Стратегічного менеджменту норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, партнера нашого університету.

Сертифіковані фахівці Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство) підготували відео-привітання з подякою за отримані знання, міжнародний досвід та унікальну можливість бути випускниками Європейської Школи соціального підприємця ІБС.

Протягом 17-26 травня 2016 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбувався весняний Ярмарок вакансій «Весна-2016».

Учасниками Ярмарку були представники підприємств різних напрямів діяльності, серед яких: Редакція газети «Все про бухгалтерський облік», ТОВ «Джейбіл», Компанія «КОСТАЛ Україна», ПАТ «Альфабанк», Філія «Чернігівське регіональне управління» ПАТ КБ Приватбанк, Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна», British American Tobacco Ukraine, ТОВ «Чернігівський ковальський завод», ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн», Публічне акціонерне товариствопо газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз», ПАТ «Ощадбанк», ТОВ «Стар Компані», КК «Вердикт», ПАТ «ЧернігівТехКом», ТОВ «Слов’яни» В.М.Тимошенко, ПАТ «Альфа-Банк», LVL GROUP LTD., ТОВ «Український кардан», Чернігівська філія СГ « ТАС» та інші.

26.05.2016 р. на черговому засіданні Студентської ради ЧНТУ для виплати соціальної та академічної стипендій було обрано два уповноважених банки АТ «Райфайзен банк Аваль» або КБ «ПриватБанк» (на особистий вибір кожного студента).

Студрада університету

29 травня 2016 року команда проекту «СтадіOn: Розфарбуємо спортивні мрії разом!» завершила естетичне оформлення паркану стадіону ім. Ю. Гагаріна. Даний проект реалізовано ГО «Чернігів Європейський» в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської Ради.

Ідея проекту належить переможниці конкурсу ЧНТУ «Сонячні промені» в номінації краще есе на тему «Моє місто – моя турбота» Маргариті Плахуті, учениці 8-В класу гімназії гуманітарно-естетичного профілю № 31.

Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний рейтинг університетів. В цьому році вже вдесяте опубліковано чергові результати проекту «Топ-200 Україна» за показниками діяльності вузів у 2015 році.

До рейтингу "Топ 200 Україна" увійшли й три найбільші вузи Чернігівщини:

  • Чернігівський національний технологічний університет – 121 місце;
  • Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка – 158 місце;
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя – 178 місце.

Необхідно відмітити, що ЧНТУ за рік підвищив свій інтегральний індекс та піднявся у рейтингу на 12 місць.

У зв’язку із завершенням каденції Ради молодих вчених ЧНТУ та затвердженням на Загальних зборах трудового колективу ЧНТУ Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Чернігівського національного технологічного університету (далі – НТ ЧНТУ) 8 червня 2016 року в 333 аудиторії 1 корпусу о 13.00 будуть проведені Загальні Збори НТ ЧНТУ, де будуть обрані новий склад Координаційної ради та Голова НТ, а також визначені пріоритети та напрями діяльності НТ ЧНТУ на 2016-2018 навчальні роки.

На Зборах можуть бути присутні також усі бажаючі (у т.ч. керівництво, представники кафедр, деканатів, ННІ).

Рада молодих вчених ЧНТУ,
Наукове товариство студентів та аспірантів ЧНТУ

Міжнародний відділ запрошує до перегляду чергового випуску дайджесту грантів.

25 травня 2016 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбулася презентація ідей екологічних проектів фіналістами конкурсу “Green Ideas Award”, що проходив у рамках проекту соціальної дії “Чернігів екологічний”.

Даний проект реалізовується за підтримки Британської Ради менеджерами проекту к.е.н., доцентом кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЧНТУ Гнедіною Катериною та креативним менеджером ГО «Чернігів Європейський» Количевою Ольгою. Партнером проекту виступає Чернігівський національний технологічний університет.

Міністерство освіти і науки України оголошує з 01 червня 2016 року Конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних розробок) молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, подальше виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

До уваги шанувальників поезії. 27 травня (п’ятниця) в читальному залі наукової бібліотеки  (1 корпус  університету) о 13.00 відбудеться презентація збірника віршів студентів та співробітників університету «На крилах натхнення».  Запрошуються всі поети та шанувальники поезії.

27 травня (п’ятниця) в читальному залі наукової бібліотеки  (1 корпус  університету) о 12.00 відбудеться підведення підсумків конкурсу студентських робіт до Дня матері. Запрошуються всі бажаючи.

18 травня 2016 року в межах Міжнародної науково-практичної конференції "Юність науки-2016: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства" відбулося засідання підсекції філософії та українознавства відповідно до роботи секції "Гуманітарні науки як основа побудови фундаменту духовності держави".

Завідувач кафедри, кандидат історичних наук, доцент Олександр Іванович Крук окреслив основні проблеми становлення громадянського суспільства в контексті викликів сьогодення.

Із доповіддю "Гуманітарна концепція сучасної України" виступив провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України, доктор філософських наук, професор Назіп Віленович Хамітов. Розгорнулася і тривала декілька годин поспіль жвава дискусія щодо цивілізаційних орієнтирів Украіни та "ГУГЛ-мислення" http://www.mesoeurasia.org/archives/16225

24 травня 2016 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відкрито Інформаційний центр Європейського Союзу.

Захід відбувся під час офіційного візиту делегації Представництва Європейського Союзу в Україні, а саме за участі керівника відділу преси та інформації представництва ЄС в Україні Юргіса Вілчінскаса, документаліста Представництва Європейського Союзу в Україні Ірини Стаднійчук, ректора Чернігівського національного університету Сергія Шкарлета, науково-педагогічних працівників та студентів ЧНТУ.

Основною метою діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу ЧНТУ є: поширення інформації про ЄС та його політику серед громади м. Чернігова; інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету про програми та діяльність ЄС; надання допомоги у проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції; сприяння участі студентів, аспірантів та працівників Університету у заходах та дебатах з європейських питань.

22 травня завершився Чемпіонат Світу з кікбоксингу, що проходив в Німеччині, Штудгард. Змагалися 600 кікбоксерів з 35 країн Світу. Наші спортсмени показали феноменальний результат - 9 золотих медалей, поясів чемпіонів Світу! А всього, 29 нагород - 13 срібних і ще 7 бронзових!
Серед чемпіонів є і студент 1 курсу ЧНТУ - Єрко Михайло. Він навчається на факультеті електронних та інформаційних технологій.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо натхнення, сил для нових результатів та успіхів у навчанні!

23 травня 2016 року Чернігівський національний технологічний університет відвідала офіційна делегація на чолі з обербургомістром м. Меммінген доктором Іво Хольцінгером. Співпраця між містами Чернігів-Меммінген продовжується вже чверть століття. Впродовж цих років реалізуються проекти в галузях освіти, культури, медицини та молодіжних контактів.

Ректор Сергій Миколайович Шкарлет щиро привітав гостей та ознайомив з науковими здобутками Чернігівського національного технологічного університету.

В ході круглого столу було обговорено питання щодо подальших напрямів співпраці між містами Чернігів-Меммінген.

17 травня в приміщенні актової зали Чернігівського ліцею № 15 було проведено батьківський форму «Профорієнтація», ініційований факультетом проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення ЧНТУ за безпосередньої участі громадської організації «Молодіжний центр освіти, кар’єри і соціальних технологій».

18-20 травня 2016 року у НТУУ «Київський політехнічний інститут» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки».

Наш університет був достойно представлений командою студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Тура Григорія (гр. СК-121), Димерця Андрія (гр. ПЕ-141), Пшеничного Євгенія (гр. КІ-142). У командному заліку наша команда зайняла І місце, а в особистому - ІІ (Димерець А.) і ІІІ місця (Тур Г.).

Підготував студентів старший викладач кафедри електричних систем і мереж Красножон А.В.

Вітаємо студентів та їх керівника і бажаємо наступних перемог та тріумфів!

В рамках традиційної Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки - 2016» на факультеті проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення 18-19 травня відбулись засідання 2 підсекцій секції «Проблеми та перспективи розвитку менеджменту» - «Менеджменту інноваційної діяльності та державного управління» (голова – д.е.н., проф.. Бутко М.П.) та «Публічного управління та менеджменту організацій» (голова – д.н. з держ.упр., проф. Вдовенко С.М.). Протягом роботи підсекцій було заслухано 23 доповіді, які торкались актуальних питань розвитку менеджменту, публічного управління і адміністрування, інноваційної політики, аналізу досвіду різних країн у боротьбі з корупцією тощо.

Вітаємо студенток ІУ курсу спеціальності «Харчові технології» КОВАЛЕНКО Марину – з перемогою, ТИМКОВУ Ірину – з гідною участю у фіналі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт стипендіальної програми «Завтра. UA” (фонд Пінчука).

Наукові керівники: д.т.н., проф. Сиза О.І., к.т.н., доц. Савченко О.М.

Бажаємо нових наукових звершень!

Шановні студенти та викладачі!
У межах проведення Ярмарку вакансій «Весна-2016» протягом цього тижня відбудуться зустрічі з представниками компаній різного профілю діяльності:

Запрошуємо ознайомитись з каталогом учасників і графіком проведення зустрічей.

ОГОЛОШЕННЯ