ua en

Запрошуємо на Урочистості з нагоди Дня працівників освіти, що відбудуться 29 вересня 2016 року о 13:00 в актовій залі ЧНТУ.

Інформаційним центром ЄС Чернігівського національного технологічного університету 27 вересня 2016 року було проведено англомовний тренінг на тему: «Common Development», в рамках святкування Європейського дня мов.

Даний захід проводив волонтер Корпусу Миру (США) Кайл Колд. Тренінг був орієнтований на формування лідерського потенціалу, побудову командної роботи. Учасники мали змогу вдосконалити свої знання англійської мови, практикували нові фрази та ідіоми.

22 вересня 2016 року в рамках проведення Міжнародного фестивалю інтеграції слова «Литаври» у ЧНТУ (ННІ права та соціальних технологій) відбулась зустріч викладачів і представників студентської громади із знаним верхньолужицьким, німецьким поетом, громадським діячем Бенедиктом Дирліхом, відомою українською письменницею, літературознавцем, журналістом, перекладачем, доктором наук із соціальних комунікацій, професором, членом Національної спілки письменників України Тетяною Дзюбою, викладачами-філологами білоруських та столичних вишів.

Метою заходу «Ми були, є і будемо: лужицькі серби та їх поезія» є популяризація Чернігівщини як культурного центру Сіверського краю, модернізація й інтеграція культури регіону у сучасний європейський простір та залучення молоді до сучасної культури.

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЧНТУ запрошує прийняти участь у IІ Міжнародній науково-практичній конференції: “Бухгалтерський облік, оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку”, яка відбудеться 30 листопада 2016 року у м. Чернігів.

29 вересня 2016 р. о 12:50 в аудиторії 210 (корп. І) буде проходити зустріч з представником компанії за програмою Work and Travel USA.

Work and Travel USA - міжнародний проект літньої студентської програми, спрямований на розвиток культурного обміну між Україною та США. Програма дає можливість жити, працювати та подорожувати в США до чотирьох місяців і дарує безцінний досвід роботи в іноземних компаніях, удосконалення англійської в мовному середовищі.

В Чернігові дивилися та обговорювали фільм "Возз'єднання" ("Reunion"). Цього документального фільму немає у мережі. До того ж прийти було варто ще й заради ведучого кіноклубу - Стейнара Бріна - миротворця і кількаразового номінанта на Нобелівську премію миру!

Зустріч організована Освітнім домом прав людини в Чернігові у партнерстві із Нансенським центром миру та діалогу, а також Чернігівським Національним Технологічним Університетом й відбувалась в будівлі Інституту права та соціальних технологій ЧНТУ.

До участі запрошуються аспіранти, студенти та абітурієнти! Метою конкурсу есеїв на тему «Освіта майбутнього» є актуалізація інтернет-освіти серед сучасної молоді.

Учасник, котрий посяде перше призове місце отримає грошову винагороду у розмірі 2000 USD. Конкурсантам, що займуть 2-ге та 3-тє місця будуть нагороджені сумами у розмірі 1000 USD та 500 USD відповідно.

Голосування за найкращі роботи буде проходити на платформі Preply.

Із грудня 2013 року Чернігівський національний технологічний університет бере участь у реалізації міжнародного проекту Темпус «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» - 544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES (BUSEEG-RU-UA). Фінансування проекту здійснюється Європейським Союзом. Учасниками проекту є навчальні заклади і торгово-промислові палати Австрії, Німеччини, Угорщини та України.

У період з 11 по 17 вересня 2016 року у м.Відні (Австрія) було проведено підсумкову конференцію за проектом. Протягом конференції представники всіх організацій-учасників презентували досягнуті результати, обмінялись досвідом проектної діяльності та обговорили перспективи забезпечення сталості проекту у середньо- та довгостроковій перспективі. Окрім того, програмою конференції передбачалось ознайомлення партнерів з інститутом економічної педагогіки університету Граца, а також відвідування консультаційного центру для підприємців-початківців при Віденському економічному університеті.

Програма «Університет в житті міста» яскраво і результативно втілюється в існування нашого рідного Чернігова. До дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників Чернігівський національний технологічний університет здійснив реалізацію проекту «Зелена сцена», який тепер красується на Алеї Героїв. Університет виграв тендер на будівництво даної конструкції за системою електронних закупівель «Prozorro», а кошти на виготовлення сцени були виділені з місцевого бюджету.

Безпосередніми виконавцями проекту, що здійснювали всю роботу, пов’язану з виготовленням та монтажем конструкції, були співробітники та студенти кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій ЧНТУ. Ось вже декілька днів красуня-сцена знаходиться у серці Чернігова, біля Красної площі, даруючи радість жителям та гостям міста.

Ласкаво запрошуємо всіх на офіційне відкриття сцени, яке  відбудеться 23 вересня о 18-00.

Цього року до нашого університету вступив іноземний студент Зульфагар Мустафазаде, що приїхав до нас з Азербайджану. Одними з головних мотивів здобуття вищої освіти в ЧНТУ для іноземців є якісна академічна школа та рівень отриманих знань. Переїзд на навчання в Україну, яка межує з Європою, дає можливість наблизитися до європейського світу, залучитися до системи високоякісної освіти та широких професійних можливостей в майбутньому.

Цього року традиційна посвята у студенти ЧНТУ відбулася 17 вересня. Саме в цей день вчорашні абітурієнти, а сьогодні першокурники, стали справжньою повноцінною частиною бурхливого студентського життя нашого університету.

Щиро вітаємо усіх першокурсників та бажаємо їм незабутніх студентських років!

Нехай завжди у вас будуть хороший настрій, вірні друзі та успіхи у навчанні!

22 вересня о 17.00 до Міжнародного дня миру в Інституті права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (вул. Козацька, 1; лекційна зала № 3) відбудеться показ документального фільму «Возз’єднання: десять років після війни». Гостем показу і ведучим дискусії, яка відбудеться після перегляду фільму, стане один з авторів фільму, всесвітньо відомий миротворець, кількаразовий номінант Нобелівської премії миру Стейнар Брін.

Показ організовує громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» у партнерстві з Нансенським центром миру та діалогу (Норвегія) та Чернігівським національним технологічним університетом.

В рамках Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври», 22.09.2016 р. до ЧНТУ завітає знаний верхньолужицький, німецький поет, громадський діяч Бенедикт Дирліх. Метою заходу «Ми були, є і будемо: лужицькі серби та їх поезія» є популяризація Чернігівщини як культурного центру Сіверського краю, модернізація й інтеграція культури регіону у сучасний європейський простір та залучення молоді до сучасної культури.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до літературно-мистецької акції, яка відбудеться за сприяння кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Початок о 15 годині, у 8 корпусі (вул. Козацька,1)., аудиторія 110.

Нещодавно Чернігівський національний технологічний університет гостинно прийняв у свою студентську родину 39 колишніх військовиків та членів їхніх сімей. У рамках реалізації Проекту «Україна — Норвегія» вони розпочали трьохмісячне навчання за програмою перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У Чернігові навчання в рамках програми «Професійна підготовка звільнених в запас військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню» розпочалося вже вдруге і є абсолютно безкоштовним. Нині група слухачів складається переважно з учасників антитерористичної операції.

21 вересня 2016 року ми відзначаємо 73 річницю визволення нашої землі від фашистських загарбників і День партизанської слави.

Наші серця сповнені радості за відвойоване право жити в незалежній державі, але ми з болем згадуємо мільйони загиблих на фронтах та в тилу. Спасибі нашим батька та дідам, які ціною власної крові та неймовірних страждань вибороли право на життя і свободу українського народу, віддали свої сили, досвід, талант відбудові нашого рідного Чернігівського краю. Ми завжди будемо пам'ятати їхній подвиг.

Зі святом!

На запрошення Безкоштовних курсів української мови та кафедри філософії і суспільних наук ЧНТУ до нас завітає найулюбленіший казкар українців. 22. 09. 2016 року о 13 годині, у центральному корпусі ЧНТУ (вул. Шевченка, 95,), ауд. 333.

Беріть дітей, хороший настрій або й будь-який, пан Сашко фахівець із корекції кепського настрою, - і гайда до нас.

За ініціативи народного депутата України Анни Романової та при сприянні Чернігіської міської ради викладачами та студентами-волонтерами кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного Університету ініційовано проведення масштабного маркетингового дослідження іміджу м. Чернігова.

В древньому місті над зачарованою Десною серед гостей протягом місяця буде проводитись опитування за допомогою анкет, які складені трьома мовами (українською, англійською та російською), та з використанням онлайн версії. В анкеті враховані основні питання, які допоможуть визначити ставлення туристів до нашого міста.

Шановні колеги!

Викладачі нашого університету підготували проект «Залучення мешканців міста Чернігова до формування громадянського суспільства».

Метою проекту є формування у нашому місті спільноти активних громадян, дієвої громади, яка здатна гідно вести діалог з владою, формувати, контролювати владу, впливати на її рішення з метою захисту прав та задоволення потреб жителів міста.

Проектом передбачена низка просвітницьких заходів спрямованих на підвищення політичної, правової культури, формування активної громадянської позиції мешканців міста.

Проект отримав схвальну оцінку конкурсної комісії міської ради і винесений на загальноміське голосування.

Просимо всіх небайдужих викладачів та студентів університету взяти участь у голосуванні. Проект «Залучення мешканців міста Чернігова до формування громадянського суспільства» видрукуваний у бланку «Громадський бюджет в м. Чернігові 2017р.» (у частині поточних видатків) має порядковий №4, номер за реєстрацією 15.

Секретаріат Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) оголосив про початок розгляду заявок на участь у стипендіальній програмі «Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів», що організовується ЮНЕП спільно з Юридичним центром Джорджтаунського Університету (м. Вашингтон, США).

До участі у програмі запрошуються фахівці з правових питань, які спеціалізуються у вищезазначеній тематиці програми та пов’язаних з нею сферах та працюють у державному секторі.

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує відбір студентів на навчання в Кореї. Усі студенти, які відповідають вимогам програми, мають можливість подати документи на розгляд до Консульського Відділу Посольства Республіки Корея в Україні.

Останній термін подання документів на розгляд – 7 жовтня 2016 року.

В Чернігівському національному технологічному університеті в приміщенні читального залу бібліотеки (центральний корпус університету) проходить виставка творчих робіт художниці М.М. Таїшевої, яка проводить заняття з батіку зі студентами – учасниками творчої студії “Гаудеамус”.

Виставка організована за ініціативою мистецької галереї імені В. Багіна та творчої студії “Гаудеамус”.

ОГОЛОШЕННЯ