ua en

22 листопада 2017 року у рамках ІІ Міжнародного бізнес-форуму «Освіта – сучасний бізнес: стратегічне партнерство» Навчально-науковим інститутом економіки Чернігівського національного технологічного університету було проведено панельну дискусію «Практико-орієнтована підготовка фахівців економічних спеціальностей: потреби регіону та бізнесу». Протягом дискусії відбулась зустріч представників компаній-учасників Бізнес-форуму із науково-педагогічним і студентським колективами фінансово-економічного й обліково-економічного факультетів інституту.

Дякуємо щиро всім натхненним учасникам панельної дискусії в рамках Бізнес-форуму ЧНТУ!

21 листопада 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті стартувало проведення ІІ Міжнародного Бізнес-форуму «ОСВІТА – СУЧАСНИЙ БІЗНЕС: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО». Учасниками першого дня заходу були представники адміністрації області та міста Чернігова, підприємств, установ і організацій різних форм підпорядкування та напрямів діяльності.

У межах виставки компаній і здобутків університету учасники заходу мали змогу ознайомитися із науковими розробками та бізнес-пропозиціями кафедр вищого навчального закладу, а також представити свої організації.

Також мало місце проведення трьох фундаментальних панельних дискусій «Менеджмент і адміністрування у виробничій сфері», «Машинобудування, будівництво та автомобільний транспорт», «Електронні та інформаційні технології, інновації в техніці», де науково-педагогічний і студентські колективи Навчально-наукового інституту управління та адміністрування, а також Навчально-наукового інституту технологій мали змогу більш тісно поспілкуватися щодо форм можливого співробітництва за конкретними напрямами діяльності, перспектив співпраці, проведення взаємних презентації та ін.

Лист-запрошення

Інформуємо Вас, що 23 листопада в рамках проведення Міжнародного бізнес-форуму ЧНТУ в Чернігові (вул. Козацька, 1, корпус 8, ауд.110), відбудеться панельна дискусія, консультації зі стейкхолдерами та бізнес-консультації щодо ролі креативних індустрій в регіональному інноваційному зростанні.

Заходи здійснюються за підтримки Міністерства культури України, Чернігівської обласної державної адміністрації, Проекту з підтримки впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС «Association4U» та Проекту «Україна-Норвегія» із соціальної адаптації колишніх військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей.

Предметом обговорення стане майбутнє Чернігівщини та інноваційні драйвери розвитку нашого регіону.

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.

У скрутний час, згуртовані ідеями європейської інтеграції та суверенності нашої держави, ми повинні зберегти незламний дух нашого вільного народу, адже саме єдність і волелюбність робить нас гідними нащадками своїх предків.

Наснаги нам усім у побудові вільної, гідної та процвітаючої нової України! Віри в краще майбутнє, успішної реалізації цілей та здійснення мрій! Нехай назавжди залишаться у минулому сльози, пролиті у тяжкі часи, а в кожній українській родині панує мир та радість!

Слава Україні!

16 листопада в ЧНТУ пройшли Урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів, де були оголошені результати конкурсу «Кращий студент ЧНТУ 2017», проведення якого вже стало доброю традицією в університеті.

З вітальним словом до колективу ЧНТУ звернулися ректор Сергій Миколайович Шкарлет та Чернігівський міський голова Владислав Анатолійович Атрошенко. З нагоди Міжнародного дня студентів найактивнішим та найстараннішим студентам були вручені подяки ректора.

Цього року у 7 номінаціях конкурсу «Кращий студент ЧНТУ» загалом взяли участь 49 студентів. Номінанти, серед яких експертні конкурсні комісії обирали найкращих, представили свої напрацювання здобутки за минулий навчальний рік.

Чернігівський національний технологічний університет, Центр ґендерної освіти ЧНТУОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС ЕСЕ «Ґендерна рівність: міфи і реалії»

З метою привернення уваги громадськості до проблем насильства у соціальному середовищі, формування ґендерної чутливості у молодого покоління, підтримки творчо обдарованої студентської молоді, в рамках проведення щорічної Міжнародної акції «16 днів проти насильства», відбудеться конкурс есе за темою «Ґендерна рівність: міфи і реалії».
До участі запрошуються студенти та викладачі всіх факультетів.

16 листопада 2017 р. з нагоди Міжнародного дня філософії-2017 в ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбувся Брейн-ринг, який організували і провели викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та студенти юридичного факультету, факультету життєдіяльності природокористування і туризму, факультету соціальних технологій, оздоровлення і реабілітації.

В рамках щорічної Міжнародної акції «16 днів проти насильства», відбудеться низка заходів, з планом проведення котрих можна ознайомитися на сайті ЧНТУ – сторінка Центр ґендерної освіти ЧНТУ.

На сторінці також розміщена інформація для кураторів (посилання на сторінці ЦҐО ЧНТУ «На допомогу кураторам: презентація, додаткова інформація»), яку вони можуть використовувати при проведенні кураторських годин (укладач – доцент Герасименко О.В., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін).

До участі в акції запрошуються студенти та викладачі університету, усі небайдужі!

У Міжнародний день студента, восьмий рік поспіль, Президент України (1994–2005 рр.) Леонід Кучма вручив стипендії студентам Чернігівського національного технологічного університету.

Вітаємо стипендіатів та зичимо їм подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у справах, нових починаннях і звершеннях на благо наукової ниви знань!

З 6 по 15 листопада 2017 року в нашій країні проходив Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності, до проведення якого активно долучилися студенти та викладачі фінансово-економічного факультету Чернігівського національного технологічного університету.

Численні просвітницькі та інтерактивні заходи в рамках тижня фінансової грамотності у ЧНТУ допомогли студентській молоді краще зрозуміти принципи раціонального управління грошима, усвідомити роль заощаджень для досягнення фінансового благополуччя у майбутньому та замислитися над конкретними кроками щодо формування свого особистого фінансового плану.

Ресурсним Центром зі сталого розвитку громад ЧНТУ за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ініційовано та проведено заходи для студентів та викладачів університету, спрямовані на підвищення обізнаності з Цілями Сталого Розвитку та підвищення громадянської активності в напрямку їх досягнення.

14 листопада на базі ННІ права та соціальних технологій відбувся тренінг «Сталий місцевий розвиток».

Студенти усіх спеціальностей, віком від 18 до 29 років запрошуються до участі у волонтерських проектах та професійних стажуваннях.

Основні вимоги: володіння англійською мовою на рівні Pre-intermediate та вище, і бажання до саморозвитку!

Шановні колеги!

Відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 26.10.2017 № 21.1/10-2349 у грудні 2017 році на базі Житомирського державного технологічного університету буде проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дипломних (бакалаврських та магістерських) робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування». Детальна інформація за посиланням https://news.ztu.edu.ua/2017/10/vseukrayinskyj-konkurs-dyplomnyh-robit-studentiv-vyshhyh-navchalnyh-zakladiv-zi-spetsialnosti-oblik-opodatkuvannya-2/

Шановні учасники атестації!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 818 „Деякі питання проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою” внесено зміни до Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 301 “Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою”.

10 листопада в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбулися урочистості з нагоди ювілею Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Урочистості з нагоди п’ятдесятиріччя Коледжу відкрив директор коледжу, голова ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Радченко В. М.

З вітальним словом звернувся до всіх присутніх ректор Чернігівського національного технологічного університету доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки Шкарлет С.М.

Vodafone Україна запустив проект Big Data Lab, в рамках якого відкриє
масив своїх реальних даних IT-розробникам.

Ініціатор проекту: Vodafone, найбільший у світі міжнародний оператор зв’язку.
Співорганізатор проекту: We_Challenge, організатор Чемпіонату з розробки DEV Challenge.
Реєстрація – до 22.11.2017 року (на сайті: https://bigdatalab.com.ua)

Проект розрахований на 3 місяці, відбір учасників буде відбуватись до 24 листопада 2017 року.

До участі в проекті запрошуються усі бажаючі, як незалежні IT-фахівці так і команди розробників (в тому числі і студентські), усі ті, хто хоче отримати досвід роботи з реальними даними.

Шановні колеги!

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до публікації у науковому фаховому журналі «Технічні науки та технології».

Сайт журналу: http://tst.stu.cn.ua/

Засновник та видавець: Чернігівський національний технологічний університет (ЧНТУ).
Свідоцтво про державну реєстрацю: КВ № 21269-11069 ПР від 12.03.2015.
Рік заснування: 1996. Періодичність видання - 4 рази на рік.
Мова статей: українська, російська, англійська.
Міжнародний серійний номер: ISSN(Print)  2411-5363; ISSN(Online) 2519-4569.

Однією з найважливіших подій у плеяді заходів із нагоди святкування Дня української писемності та мови в Чернігівському національному технологічному університеті стала  VI Міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців „Українська мова: історія, сучасний стан, перспективи розвитку”.

Активну участь у роботі конференції взяли студенти та аспіранти Чернігівського національного технологічного університету, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, курсанти Академії Державної пенітенціарної служби, яких об'єднувало спільне розуміння, що рідна мова – це не просто засіб комунікації і не тільки знаряддя формування думок, а значно більше – духовний скарб нації. Тому теми доповідей, які виголошувалися на секційних засіданнях, були змістовними, цікавими і сприяли жвавому обговоренню.

10-12 листопада 2017 року студенти-магістри обліково-економічного факультету ННІ економіки, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика», Возна Тетяна, Домашенко Сергій, Міщенко Тетяна та Моісєєв Олександр (група МЕКп-171), відвідали семінар Європейської дослідницької асоціації «Oikonomos» за підтримки Фонду ім. Конрада Аденауера (головний офіс м. Вільнюс, Литовська Республіка). Семінар на тему «Соціальне ринкове господарство та політика реформ у Центральній та Східній Європі» проводився в місті Гомель, Республіка Білорусь.

Кенан Алескеров - студент 3 курсу Чернігівського національного технологічного університету фінансово-економічного факультету (гр. ФКт-171) - у складі національної збірної команди приймав участь у Чемпіонаті світу з панкратіону і виборов срібну медаль у ваговій категорії 66 кг (стиль Athlima). Чернігівщина може гордитися своїми спортсменами, які з чемпіонату світу привезли повний комплект медалей (золоту та бронзову виборов Данило Козлов, а срібну – наш студент Кенан Алексеров).

Алескеров є вихованцем клубу «Рукопашний бій», змалечку його тренує Олег Пищенко. Раніше, у 2016 році Кенан став переможцем Чемпіонату України з панкратіону серед дорослих та юніорів у Харкові та Міжнародного турніру «Белая Русь», що проходив у Гомелі. Тож цього року завдяки перемогам Кенана Алексерова фінансово-економічний факультет дуже достойно представлений на конкурсі «Кращий студент ЧНТУ» у номінації «Кращий спортсмен ЧНТУ».

Так тримати!!! Вітаємо та бажаємо нових перемог і спортивних звершень!

ОГОЛОШЕННЯ