ua en
Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VII науково-технічної конференції молодих вчених і спеціалістів "ЗВАРЮВАННЯ І РОДИННІ ТЕХНОЛОГІЇ", що проводиться з ініціативи Ради наукової молоді Інституту електрозварювання ім. Е.О.Патона НАН України.

Конференція відбудеться 22-24 травня 2013 року в п.м.т. Ворзель Київської обл., у конференц-залі санаторію "Ворзель" НАН України. У роботі конференції передбачається участь молодих вчених (наукових співробітників, докторантів, аспірантів, спеціалістів, інженерів та студентів).

Переможцями обласного етапу XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали студенти Чернігівського державного технологічного університету.

Конкурс знавців рідної мови ім. Петра Яцика проводиться щорічно для школярів та студентів з 1999 року. Він полягає у виконанні мовних та літературних завдань та відбувається у чотири етапи: спершу на місцевому та регіональному рівні, а переможці регіонального конкурсу змагаються у знанні рідної мови на всеукраїнському рівні.

5 лютого 2013 року у корпусі №8 ЧДТУ пройшла інтелектуальна гра серед студентів І курсу юридичного факультету. Захід відбувся у рамках проведення тижня кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права. У грі взяло участь 5 команд.

У завзятій боротьбі перемогу здобула команда групи ПР 121. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні.

Студентська соціальна служба ЧДТУ упродовж свого існування (7 років поспіль) проводить активну волонтерську і благодійну діяльність, адже ніколи її волонтери та лідери не були байдужими до чужих проблем та до людей, що опинились у складній життєвій ситуації.

Підводячи підсумки І семестру 2012/2013 навчального року, можна з впевненістю сказати, що студентська соціальна служба успішно виконала план роботи, який був погоджений з деканатом факультету соціальної роботи та дирекцією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

А 31 січня 2013 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбулась робоча зустріч міжнародного менеджера Проекту доктора Джейсінга Саха з представниками університету та Чернігівської обласної адміністрації.

Присутні на даному заході проректор з науково-педагогічної та виховної роботи О.О. Новомлинець, декан факультету соціальної роботи Т.І. Сила та координатор Проекту від університету Н.С. Левицька обговорювали з доктором Дж. Сахом результати трирічної співпраці, досягнуті показники та вже освоєні напрямки, а також можливості подальшої спільної роботи.

1 лютого 2013 року в Державній службі молоді та спорту України відбулися національні слухання Міжнародної доповіді про стан молодіжної політики України.

У квітні 2012 року Чернігівський державний технологічний університет приймав міжнародних оглядачів в своїх стінах. Зустріч з керівниками ВНЗ, молодіжними лідерами, представниками молодіжних громадських організацій відбулась також у Житомирській, Вінницькій областях, АРК та  м. Києві. Попередній візит допоміг визначити найбільш пріоритетні галузі для молодіжної політики: працевлаштування, охорона здоров’я та патріотичне виховання.

Вітаємо студентів випускних курсів, які пройшли відбірковий етап конкурсу та були рекомендовані для навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи."

Лише 10 команд провідних українських ВНЗ подолали всі попередні етапи і будут змагатись за можливість представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge 2012-2013 у Лондоні. Серед них і команда Чернігівського державного технологічного університету.

СHE-Team ЧДТУ у складі магістрів Анастасії Снитко, Сергія Ганжі та студентів 4 курсу Юлії Бочок та Катерини Чан спеціальності "Облік і аудит" увійшла до ТОП-10 команд-учасниць національного етапу конкурсу.

Бібліотека університету запрошує всіх бажаючих до виставкової галереї ім. В.Багіна  на  відкриття виставки робіт Ганни Гонти та Євгена Шудри, яке відбудеться 5.01.13 о 12.30 в читальному залі № 1 ( корп.1, к.137 ).

Під час заходу автори робіт презентують присутнім оригінальну техніку виконання малюнків.

На базі факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету продовжує свою діяльність «Університет ІІІ віку». Слухачами цього проекту є одинокі люди похилого віку - підопічні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської у м. Чернігові ради.

Готуючись до вступної кампанії 2013 року Чернігівський державний технологічний університет відкриває нові, перспективні напрями підготовки студентів.

Детальний аналіз ринку праці регіону дозволив виявити, фахівці яких спеціальностей користуються найбільшим попитом і запропонувати випускникам 2013 року навчання саме у таких сферах.

4–8 лютого 2013 року у ЧДТУ проводиться тиждень кафедри історії та теорії держави і права, конституційного та адміністративного права. Запрошуємо викладачів та студентів до участі у тематичних заходах.

Запрошуємо студентів взяти участь у Біржовій універсіаді

"Біржова Універсіада" - це чемпіонат з інтернет-трейдингу серед студентів вищих навчальних закладів України.

Мета проекту - надати студентам можливість перевірити на практиці і закріпити у ході реальних біржових торгів знання, отримані в рамках навчальних програм по ринковій економіці.

Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз, «Сильні духом» проводить благодійну акцію «Щастя на крилах». Метою акції є збір коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.

Запрошуємо всіх небайдужих прийняти участь у акції!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №46 від 23.01.2013р. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія та устаткування зварювання» у 2012-2013 навчальному році буде вдруге проведено на базі Чернігівського державного технологічного університету з 23 по 26 квітня 2013 р.

25 січня 2013 року у ЧДТУ вже традиційно, третій рік поспіль, відбувся Освітянський бал «Gaudeamus igitur!». Цього року Бал був не звичайний, а театралізований за мотивами відомих казок Л"юїса Керрола "Аліса в країні чудес" та "Аліса в задзеркаллі". 

Особливо казкову атмосферу створював дизайн, який був ретельно продуманий та втілений в життя креативної групою: вже на сходинках гості та учасники могли відчути себе як і відома героїня Аліса - то занадто маленькими то великими, проходячи скрізь квіткові арки.   Величезні картки та шахи додавали особливого шарму. В фойє другого поверху всіх зустрічали та запрошували на чашечку чаю Аліса, Капелюшник та Кролик. Велетенський гриб з гусеницею та чудернацькі квіти, а також можливість сфотографуватись у міні- та максі капелюхах підкреслювали  чарівність атмосфери.

Вітаємо доцента кафедри технології машинобудування та деревообробки Федориненка Дмитра Юрійовича з успішним захистом докторської дисертації!

Захист дисертаційної роботи на тему « Наукові основи проектування прецизійних регульованих гідростатичних опор шпиндельних вузлів» відбувся 22 січня 2013 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.11 у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут»

Бажаємо подальших успіхів!

VIІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», аналітична агенція «Українська марка» та ГО «Молодь-Резерв ХХІ» оголошують старт VII Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України.

25-26 жовтня 2013 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” з нагоди 20-річчя кафедри обліку і аудиту. До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики і підприємці.

В 2012 році було продовжено програму Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах. Викладачі ЧДТУ к.т.н., доцент Бойко С.В.,к.т.н., доцент Приступа А.Л. і к.т.н., доцент Горбатко О.О. у жовтні-грудні 2012 р. проходили стажування в Університеті Гліндор, м.Рексем, Уельс, Великобританія.

Викладачі, які проходили у 2012 р. стажування в Університеті Гліндор, висловлюють щиру подяку керівництву ЧДТУ й особисто ректору Шкарлету Сергію Миколайовичу за підтримку, поради і допомогу в організації поїздки, а також Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України та Уряду України за можливість обміну досвідом з провідними закордонними навчальними закладами, проведення наукових досліджень і опанування новітніми, унікальними технологіями в різних галузях науки і техніки.

Шановні студенти !

В читальному залі № 1 наукової бібліотеки університету ( корп. 1, к. 137 ) функціонує « Бібліотека електронних копій документів», до якої входять електронні копії підручників, довідників, конспектів лекцій, збірників задач, методичних видань, альбомів креслень, атласів та інш. Щомісяця проходить поповнення новими виданнями.

Запрошуємо до співпраці!

ОГОЛОШЕННЯ