ua en

Шановні викладачі!

З 7.12.12 до 14.12.12 бібліотека ЧДТУ проводить Дні кафедр

 факультету менеджменту.

Запрошуємо Вас переглянути нові надходження літератури в кімн.138, корп.1

До Всесвітнього дня інвалідів (3 грудня) на факультеті соціальної роботи Чернігівського державного технологічного факультету за ініціативи громадської організації «Чернігівської міської асоціації «Конкордія»» проведено науково-практичну конференцію «Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку».

29 листопада відбувся безкоштовний кіносеанс на великому екрані фільму «Дивовижна легкість». Зустріч відбулась у рамках проекту «Рівний рівному світ відкриває». Захід відбувся за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 1А (Корпус № 8 ЧДТУ). Проект реалізує ЧОМГО «Світанок» за фінансової підтримки Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина». Також партнерами заходу виступають соціальна служба Чернігівського державного технологічного університету та Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Вітаємо збірну команду ЧДТУ з кульової стрільби за зайняте перше місце в особисто-командних змаганнях серед студентської молоді м.Чернігова, присвячених Дню Збройних сил України.

Вітаємо з днем народження декана юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету Остапенко Людмилу Анатоліївну.

Бажаємо довгих років життя, натхнення у роботі і собистого щастя.

З повагою, колектив юридичного факультету.

На базі Донецького національного університету економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся конкурс дипломних робіт зі спеціальності “Облік і аудит” за освітньо-кваліфікаційними рівнями – “спеціаліст” та “магістр”.

Студенти Чернігівського державного технологічного університету здобули призові місця в обох номінаціях.

24 листопада у міському палаці культури «Хіміки» відбувся Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2012».

Феєричне дійство вразило аудиторію чотирьох вузів: ЧДТУ, ЧНПУ, ЧДІЕіУ та Ніжинського агротехнічного інституту. Свої вузи представляли найкращі студенти, які протягом кількох років відмінно навчалися, займалися громадською, науковою та творчою діяльністю.

10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. Напередодні цієї дати — 4 грудня 2012 року о 15.00 в лекційній залі №3 корпусу 8 Чернігівського державного технологічного університету (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) відбудеться круглий стіл на тему «Соціально-правовий механізм захисту прав людини в Україні».

Організаторами заходу виступили Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та кафедра трудового права та права соціального забезпечення ЧДТУ.

27-30 листопада 2012 року у Чергігівському державному технологічному університеті проходить міжнародний студентський конкурс із компютерного моделювання серед користувачів програмних продуктів АСКОН.

З 14 листопада по 15 січня 2013 р. проходить конкурс у рамках програми Erasmus Mundus Action 2 -STRAND1 Lot 5 під назвою “Whole Europe Beyond Borders” (WEBB). Студенти, аспіранти, викладачі та співробітники університету можуть претендувати на отримання стипендії для навчання закордоном у Cardiff Metropolitan University.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Якщо вам не байдуже наше спільне майбутнє, ви теж можете приєднатися до тих, хто активно бореться проти страшної загрози людству і прийняти участь у заходах, що відбудуться в університеті.

3 грудня 2012 року о 12.00 у ЧДТУ буде проведено конференцію «Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку» приурочену до Всесвітнього Дня Інвалідів в рамках грантового проекту «ІНКЛЮЗИВНОЇ ПРОГРАМИ ЩОДО ІНІЦІЮВАННЯ БАТЬКАМИ РОЗВИТКУ АКТИВНОГО ТА БЕЗПЕЧНОГО ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ В КОНТЕКСТІ РЕФОРМУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ»

23 листопада в обласному центрі пройшли урочисті заходи з нагоди 80-річчя утворення Чернігівської області та 210-ї річниці створення Чернігівської губернії.

Чернігівський державний технологічний університет представляв тут свої наукові розробки в галузі комп’ютерних технологій та енергозбереження.

На святі були вручені державні нагороди видатним людям Чернігівщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток науки та багаторічну сумлінну працю були відзначені професори Чернігівського державного технологічного університету: Пилипенко Олег Іванович, завідувач кафедри основ конструювання машин ЧДТУ, якого нагороджено орденом «ЗА ЗАСЛУГИ» III ступеня та Кальченко Віталій Іванович, завідувач кафедри інтегрованих технологій машинобудування і автомобілів ЧДТУ, якому було  присвоєне почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ” .

Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України оголошено конкурс плакатів на тему енергозбереження та відновлюваної енергетики: «Плакатом по витратах».

10 найкращих робіт будуть використані при розробці соціальної реклами для розміщення на бігбордах та сітілайтах в м. Києві та обласних центрах України. Переможці отримають цінні призи, серед яких фотокамера, ноутбук та планшетний комп’ютер.

Шановні викладачі!

З 29.11.12 до 6.12.12 бібліотека ЧДТУ проводить Дні кафедр економічного факультету.

Запрошуємо Вас переглянути нові надходження літератури в кімн.138, корп.1

22 листопада урочисто відзначали студентів, якими пишається ЧДТУ. «Гордість університету» вже третій рік поспіль проходить в стінах Чернігівського державного технологічного університету. В цей вечір були нагороджені кращі студенти у різних номінаціях.

Також цього вечора гостями свята стали представники з Сумського державного університету. В урочистій обстановці начальник кафедри військової підготовки СумДУ, полковник  Ляпа М. М. вручив погони молодших лейтенантів випускникам кафедри 2012 року.

25 листопада 2012 року до Чернігівського державного технологічного університету завітали численні гості – старшокласники шкіл Чернігова та їх батьки.

Наш університет традиційно проводить День відкритих дверей восени та навесні з метою заздалегідь інформувати майбутніх абітурієнтів про нові спеціальності, що відкриваються в ЧДТУ, про те, які сертифікати потрібні для вступу, які перспективи чекають на випускників нашого ВНЗ.

9 грудня 2012 року о 19.00 в обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться уже традиційним загальноміський конкурс краси «Miss University - 2012». Для участі у цьому конкурсі було відібрано 12 красунь, які представляють майже всі навчальні заклади нашого міста і зараз активно готуються до конкурсу.

ЧДТУ у цьому престижному заході будуть представляти студентки третіх курсів: факультету електронних та інформаційних технологій групи ПЕ-101 Костирєва Олександра та факультету менеджменту і підприємництва групи ПМ-101 Петровська Аліна.

Однією з головних номінацій конкурсу є «Miss глядацьких симпатій». Цей почесний титул отримає учасниця, яка набере найбільшу кількість голосів в смс - голосуванні.

Не залишайтесь осторонь цієї феєричної події та підтримайте наших дівчат, проголосуйте за них!

Шановні викладачі!

З 21.11.12 до 28.11.12 бібліотека ЧДТУ проводить Дні кафедр механіко-технологічного факультету.

Запрошуємо Вас переглянути нові надходження літератури в кімн.138, корп.1

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля та Благодійний фонд "Планета Альфреда Нобеля" запрошує взяти участь у Міжнародному конкурсі наукових робіт студентів та аспірантів, присвяченому 40-річчю присудження Нобелівської премії В.В. Леонтьєву.

Конкурс проходитиме в період з 01 грудня 2012 року по 20 березня 2013 в рамках підготовки до Третьої віртуальної сесії Всесвітнього Нобелівського економічного конгресу «Світова економіка XXI століття: цикли та кризи».

Традиційно до Міжнародного дня студента, який відзначається 17 листопада, в облдержадміністрації відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка та голови обласної ради Анатолія Мельника з кращими студентами університетів та інститутів області, серед яких – іменні стипендіати, які отримують стипендії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені М.С.Грушевського та обласної державної адміністрації.

ОГОЛОШЕННЯ