ua en

14 травня 2013р. завідувач кафедри ЕТіЕП та Дерій Ж.В. та доцент кафедри обліку та аудиту Петраков Я.В. прийняли участь у Міжнародній конференції Темпус-Україна@20 і була присвячена святкуванню двадцятиріччя Програми Темпус в Україні – програми співпраці України та Європейського Союзу у сфері вищої освіти.

У ці дні з нагоди Дня народження приймає вітання Сиза Ольга Іллівна – завідувач кафедри харчових технологій, хімії та безпеки життєдіяльності, професор, доктор технічних наук.

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, плідної творчої праці, натхнення, нових наукових звершень, великого особистого щастя. Нехай Ваша життєва дорога завжди буде благословенна добром, миром і щасливою долею.

Вітаємо студента п’ятого курсу економічного факультету Чернігівського державного технологічного університету Сердюка Сергія Васильовича, який зайняв IV місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Облік і аудит» та нагороджений грамотою.

В олімпіаді брали участь представники близько 60 навчальних закладів України (122 учасника) III-IV рівня акредитації всіх напрямків, у яких здійснюється підготовка спеціалістів з обліку і аудиту.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо здобувача кафедри менеджменту та державного управління Акименка Віктора Васильовича з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, який відбувся 17 травня 2013 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.01 у Чернігівському державному технологічному університеті.

Тема дисертаційної роботи: «Інституційні засади забезпечення фінансової самодостатності регіону».

Бажаємо Віктору Васильовичу подальших успіхів на науковій ниві!

Указом Президента України № 278/2013 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм завідувача кафедри Чернігівського державного технологічного університету, доктора технічних наук ДУБЕНЦЯ Віталія Георгійовича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

16 травня 2013 року, о 14.30  у 8 учбовому корпусі ЧДТУ розпочалась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів аспірантів і молодих вчених «Проблеми захисту прав та інтересів людини і громадянина», що проходить на базі юридичного факультету ЧДТУ.

Пленарне засідання конференції розпочато з вітального слова декана юридичного факультету, к.ю.н., доцента Остапенко Людмили Анатоліївни. Також у пленарному засіданні прозвучали доповіді гостей конференції та викладачів факультету.

З 14 по 17 травня 2013 року у Міністерстві освіти і науки працювала виставка досягнень університетської науки, приурочена до професійного свята – Дня науки.

Виставку відкрив та оглянув Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма. Свої наукові експозиції представляли провідні університети України, серед яких був і Чернігівський державний технологічний університет.

20-21 квітня 2013 року у м. Києві проходив фінал Всеукраїнського чемпіонату з веб-розробки UA Web Challenge.

Студент нашого ВУЗу факультету електронних та інформаційних технологій Егор Герасимчук зайняв І місце в номінації «Back-end developer» (програмування сервер-сайд систем сайтів) і був нагороджений дипломом.

Ректорат та кафедра інформаційних та комп’ютерних систем щиро вітає Егора з перемогою!

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу ТРЕТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ».

Співорганізатори конференції:
Міністерство освіти і науки України, Чернігівський державний технологічний університет (ЧДТУ), Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, НЕК «Укренерго», ПАТ «Чернігівобленерго», Інститут електродинаміки НАН України, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.

Детальніше про конференцію >>

Оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України "Компас-2013". Це рейтинг відображає уподобання й задоволеність освітою з боку випускників і роботодавців.

На 38 місці загального рейтингу розташувався Чернігівський державний технологічний університет (14 балів), який у порівнянні з 2012 роком покращив свій результат та піднявся на 19 сходинок (із 57-го на 38-ме).

15 травня 2013 року на Красній площі м. Чернігова проводитимуться заходи з нагоди Дня Європи:
15.00-17.00 – виставка основних напрямів та результатів співпраці вузів м. Чернігова з навчальними закладами та науковими установами країн Європи;
17.00-17.20 – мітинг та покладання квітів у сквері ім. Попудренка;
Запрошуємо студентів та співробітників університету взяти участь у заходах.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала роботу ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ « КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ ».

Організатори конференції Чернігівський державний технологічний університет, Oerlikon Barmag GmbH, Німеччина. Інженерна академія України, Інститут інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету ТОВ «БАХ-Інжиніринг».

Небайдужа до своєї країни молодь об’єднується в громадські організації, які займаються патріотичним вихованням молодого покоління, живуть без алкоголю та тютюну, ведуть активний спосіб життя. Туристичні змагання, школи виживання, спортивні табори у всіх куточках України відвідують і студенти ЧДТУ.

Наразі 5 студентів беруть участь у навчальних семінарах з підготовки Системи Раціонального Управління Безпекою у м. Києві, фінальним етапом якої є вручення посвідчення інструктора з військово-патріотичного виховання. В дану систему входить підготовка виживання в складних умовах, надання медичної допомоги, основні  засади боксу, боротьби, самбо, кікбоксингу, стрільби, військової тактики та стратегії.

7 травня 2013 року волонтерським центром «Довіра» ЧДТУ було організовано та проведено урочистий концерт присвячений 68-й річниці від Дня Перемоги. Урочиста подія відбулася в залі засідань Деснянської районної в місті Чернігові раді. Вітали зі святом підопічних Деснянського територіального центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних осіб.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського
до Міжнародного дня музеїв
18 травня 2013 року запрошує всіх бажаючих на акцію
«Н І Ч    У    М У З Е Ї»

18.00 – 24.00
Історична експозиція (вул. Горького, 4, ВАЛ)

18.00 Урочисте відкриття
18.00 Міні-виставки «Меморії з колекції В. Тарновського», екскурсії по експозиції та огляд виставок «Жертволюбна на національні справи людина...», «Нащадки мецената» (до 175-річчя від дня народження В.В. Тарновського), «Чернігів на зрізі століть»
19.00 Дитячий майданчик на подвір’ї музею: малювання шоколадом, рухливі ігри
20.00 З історії доброчинності у Чернігові кінця ХІХ ст. Розіграш цінних призів та сувенірів (квитки можна придбати у касі музею з 12 травня)
21.00 історія танцю ХІХ століття
22.00 джаз від гурту «JazZ InЖир»
23.00 пісочна анімація і не тільки:)
запашна кава, смачне морозиво

Військово-історичний відділ (вул. Шевченка, 55а, зупинка «Міський парк»)
18.00 показовий виступ учасників Клубу «Історична реконструкція»
19.00 огляд експозицій і виставок, екскурсії. Огляд і оцінювання дитячих малюнків «Єдині вітрило і душа»

ВХІД ВІЛЬНИЙ

68 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя.

Ми віддаємо шану ветеранам, і звертаємося до них зі словами вдячності за їх безсмертний подвиг.

Низький уклін Вам, ветерани!

25 квітня 2013 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу "Легка промисловість".

Наш вуз представляла студентка механіко-технологічного факультету Катерина Кожедуб (МА-081) з науковою роботою на тему: "Дослідження впливу пружності кріплення корпусу електрошпинделя склонамотувального апарату НАС-7" (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри машин і апаратів легкої промисловсті Акимов О.О.), яка була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом І ступеню.

Вітаємо та бажаємо нових успіхів!

З 30 квітня по 2 травня 2013 року за ініціативи Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відбулись Другі міжрегіональні студентські дебати, присвячені актуальним питанням сталого розвитку громад.

У фіналі цього протистояння перемогу отримала команда Чернігівського державного технологічного університету!!!

Згідно з рішенням Правління Всеукраїнської благодійної організації „Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива” одним з переможцем Конкурсу – 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» став студент магістратури механіко-технологічного факультету ЧДТУ спеціальності «Технології та устаткування зварювання» (гр. МЗВ-081) Костюченко Артем Вікторович (тема наукової роботи: «Електроконтактне точкове зварювання алюмінію та його сплавів з використанням проміжних прошарків з мінімальним рівнем деформації».

Вітаємо переможця та бажаємо подальших творчих здобутків!

Шановні співробітники та студенти університету! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою! Нехай цей Великий День дарує вам щастя, спокій та непохитну віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах!

Зі святом Вас! Христос воскрес!

Адміністрація

Оголошено конкурс студентських робіт до Дня Європи в Україні під загальною назвою «Вчимося бути європейцями» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова за підтримки Сергія АНДРОСА та депутатів Чернігівської міської ради.

Конкурсні роботи з 18 квітня до 18 травня 2013 року будуть доступні до вивчення, обговорення та голосування на сайті http://stydent.org.ua/.

ОГОЛОШЕННЯ