ua en

Під таким девізом волонтери Студентської соціальної служби та активісти факультетів навчального корпусу №8 Чернігівського державного університету розпочали щорічний «Тиждень доброти: Зустрічаємо весну!», що проходив з 15.04.13р. по 19.04.13 року.

Усім давно відома істина, що добра багато не буває, а тому кожний день тижня був насичений яскравими подіями, благодійними справами та соціальними акціями.

26 квітня 2013 року м. Чернігів відвідають дипломати Центру інформації та документації НАТО та ряду країн Північно-Атлантичного Альянсу та ЄС.

В рамках відвідин відбудеться брифінг для ЗМІ та інтерактивна конференція "Зміцнення безпеки через співробітництво" в Чернігівському державному технологічному університеті.

18 квітня 2013 року в актовій залі Чернігівського державного технологічного університету відбувся конкурс «Міс ЧДТУ-2013».

На відміну від інших конкурсів краси, його учасниці не просто повинні були показати свою чарівність, вишукано продефілювавши по сцені, але й розкрити себе як творчу особистість у конкурсі "Домашнє завдання".

З 23 по 26 квітня 2013 року на на базі кафедри технологій зварювання та будівництва Чернігівського державного технологічного університету проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі зварювального виробництва.

Асистент кафедри БРАС к.т.н. Гусев О.О. прийняв участь в конференції «DoCEIS 2013 - 4th Doctoral Conference on Computing, Electrical and Industrial Systems», яка проходила в м. Лісабон, Португалія.

Він виступив з доповіддю на тему "Three-Level Neutral-Point-Clamped Quazi-Z-Source Inverter with Maximum Power Point Tracking for Photovoltaic System", в якій розкривались питання підвищення ефективності використання фотоелектричних перетворювачів напруги ("сонячних панелей"), які підключені в мережу. Доповідь стала результатом спільних наукових досліджень науковців Чернігівського державного технологічного університету, Таллінського технічного університету (Естонія) та університету Екстремадури (Іспанія) щодо дослідження перетворювачів напруги для фотоелектричних систем.

Ліга радіоаматорів України 13-14 квітня 2013 року проводила чемпіонат України на коротких хвилях в діапазонах 80 та 160 метрів, участь в якому приймала команда колективної радіостанції ЧДТУ (позивний UR4RZU).

Колективна радіостанція ЧДТУ приймала участь у змаганнях на звання кращої колективної радіостанції України та на звання найактивнішої з областей у складі команди Чернігівської області. В склад команди кожної області входять по дві найкращі колективні радіостанції області та вісім найкращих індивідуальних станцій.

За результатами відкритого ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ молодих вчених та енергетиків, присвяченому 50 річчю створення Міненерго України «Молодь - енергетиці України - 2012» кандидату економічних наук, доценту кафедри обліку і аудиту ЧДТУ Петракова Ярослава Валерійовича за роботу на тему: Оподаткування видобутку корисних копалин; світова практика та Українські реалії " в номінації «Економіка енергетики» серед молодих вчених нагороджено ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ.

З 10.04.2013 по 14.04.2013 У Рогові, Польща проходила Конференція Програми Балтійських Університетів для студентів  «Управління в інтересах сталого розвитку». Участь у конференції взяли 56 студентів – представники 12 країн та 32 університетів, серед яких була студентка магістратури факультету соціальної роботи Ганна Рейваховська. Ганна охоче ділиться досвідом, знаннями та враженнями, отриманими на конференції.

Студентська рада, Профком студентів та Студентський клуб ЧДТУ пропонують ознайомитись з планом заходів на  2013 рік з метою активізації участі студентів у суспільному житті університету.

18 квітня студенти юридичного факультету ЧДТУ прийняли участь в акції «Прибери планету біля університету», в результаті якої прибрано територію біля 8 учбового корпусу, насаджені плодові дерева. В акції взяли участь студенти всіх курсів.

Студенти та викладачі ЧДТУ долучились до загально-міської акції з прибирання та благоустрою міста. З весняним настроєм та молодим завзяттям очищали від сміття прилеглу до університету територію, впорядковували зелені насадження та квітники.

Радість спільної праці та тепло весни об'єднали всіх учасників та подарували чудовий результат - чисте та затишне довкілля.

У Чернігівському державному технологічному університеті розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Радо вітаємо учасників конференції та бажаємо плідної роботи!

З 11 по 13 квітня 2013 року у м. Києві в ВНЗ «Університет економіки та права «Крок»» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Управління фінансово-економічною безпекою", в якій взяло участь понад 40 студентів - представників 21 ВНЗ  України.

Роботи учасників оцінювало журі у складі 12 представників різних вищих навчальних закладів.

Наш ВУЗ представляла студентка економічного факультету Прокопенко Олена Олександрівна (гр. МФК-081) і за результатами Олімпіади зайняла почесне ІІ місце.

Керівник - д.е.н., професор кафедри фінансів Ільчук Валерій Петрович.

Щиро вітаємо Олену і її керівника з отриманим високим результатом і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

2-4 квітня 2013 року в Миколаївському національному аграрному університеті проходив фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, в якому прийняли участь 194 представники з 40 вищих навчальних закладів України. За підсумками фіналу студент нашого ВУЗу механіко-технологічного факультету Колганов Микита Олександрович (гр. АТ-111) посів ІІІ місце і був відзначений дипломом.

11-12 квітня 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Товарознавство і комерційна діяльність".

Студенти вирішували конкурсні завдання, які складалися з двох етапів: розв'язання комплексного ситуаційного завдання і комп'ютерного тестування. Запропоновані завдання варіювалися залежно від освітньо-кваліфікаційного рівня учасників олімпіади та передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь і навичок з блоку фахових дисциплін та застосування творчого підходу.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Товарознавство і комерційна діяльність" (освітньо-кваліфікаційний рівень "магістр") студентка гр. МЕТ-081 ОТРОШКО Валентина Анатоліївна зайняла ІІ місце і нагороджена почесним дипломом.

7-12 квітня 2013 року у Львові проходила ХІ літня Універсіада України з шахів. Збірна команда ЧДТУ у складі Заліского Дмитра (гр. ТМ-091).Кадика Андрія (гр.ТД-121), Шкурко Тетяни (магістратура ФЕІТ) зайняли ІІІ місце серед ВНЗ п'ятої категорії та ІІ серед другої підгрупи областей України.

Кафедра фізвиховання

Вітаємо збірну команду ЧДТУ з кульової стрільби у складі Єрицяна Георга, Затворницкого Андрія, Піцевича Кирила, Чередінова Бориса, Анікеєєнко Тараса за зайняте ІІ-місце у вправі ПП-3 та ІІІ-місце у загальному заліку на змаганнях ХІ літньої Універсіади України, які проходили 1-5 квітня 2013 року у м. Львів.

2-5 квітня 2013р. у м. Вінниці в Вінницькому національному технічному університеті проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки «ВСОРТ – 2013».

Наш ВУЗ представляла команда студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Кравченка Андрія (гр. ПЕ-081), Добровольського Олександра (гр. ПЕ-101) та Зінченка Івана (гр.ПЕ-101).

За результатами олімпіади студент Кравченко Андрій Олександрович зайняв І місце з дисципліни «Цифрові пристрої та мікропроцесори» та був відзначений грамотою.

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України спільно з бізнес-інкубатором Happy Farm розпочинає новий проект Happy Wake-up - молодіжний конкурс для талановитих студентів та учнів.

Happy Wake-up - перший міжнародний конкурс для студентів та учнів IT-напрямків, який надає можливість кращим учасникам створити бізнес-проект та залучити до нього інвестиції. Участь у конкурсі Happy Wake-up для студентів та учнів безкоштовна!

13 квітня, в ході проведення засідання Конференції Всеукраїнської студентської ради на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відбулись вибори Голови ВСР.

В голосуванні взяли участь делегати з усіх регіонів України, які представляли органи студентського самоврядування своїх вищих навчальних закладів. Від Чернігівського державного технологічного університету в голосуванні приймала участь голова Студентської ради ЧДТУ – Завгородня Наталія.

10 квітня в стінах Чернігівського державного технологічного університету відбулась І Конференція учнівського та студентського самоврядування «РОЛЬ САМОВРЯДУВАННЯ В РОЗВИТКУ ІНІЦІАТИВНОСТІ ТА САМОСТІЙНОСТІ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ» в рамках проекту «Університет в житті міста».

Представники 19 шкіл м. Чернігова, актив Коледжу економіки та технологій Чернігівського державного технологічного університету, актив Студентської ради ЧДТУ, а також голова обласної колегії Всеукраїнської студентської ради виступили з презентаціями роботи органів учнівського та студентського самоврядування в своїх закладах освіти та організаціях.

ОГОЛОШЕННЯ