ua en

26 лютого 2014 року о 15-00 год. в актовій залі Чернігівського національного технологічного університету відбудеться зустріч начальника кафедри військової підготовки зі студентами, які виявили бажання навчатись за програмою підготовки офіцерів запасу.
Запрошуються студенти 2-го, 3-го курсів (юнаки і дівчата) та їх батьки.

Збираються експонати для щорічної виставки прикладних робіт, присвяченої 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, виготовлених співробітниками та студентами університету.

Роботи приймаються в кім. 134 (бібліотека) Довідки за тел. 3-03-30, 166

Оголошується конкурс літературних творів (проза, поезія) студентів університету, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка

Роботи приймаються за адресою: litkonkurs2014@list.ru, в кім. 134, 137 (бібліотека, І корпус університету) Довідки за тел. 3-03-30, 166

До уваги молодих вчених: стажування та навчання за кордоном з термінами подання в березні. Скористайтеся вибраною для Вас інформацією.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського міждисциплінарного семінару молодих учених, аспірантів та студентів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 26-27 березня 2014 року.

Метою семінару є літературознавче, лінгвістичне, народознавче, філософське, історико-культурологічне вивчення творчості Т. Шевченка.

До участі запрошуються молоді вчені, аспіранти, магістранти, студенти.

Інформаційний лист

10 – 11 квітня 2014 року у м. Умань відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Історія науки у вищій та середній школі».

Більше інформації в інформаційному листі.

З метою формування європейської культури споживання енергетичних ресурсів Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України проводить конкурс плакатів серед студентів вищих навчальних закладів на тему енергозбереження та відновлювальної енергетики "Плакатом по витратах".

10 найкращих робіт будуть використані при розробці соціальної реклами для розміщення на бігбордах та сітілайтах в м. Києві та обласних центрах України. Переможці отримають цінні призи.

Чернігівський національний технологічний університет та Орловський філіал Російської академії народного господарства і державної служби при Президенті Російської Федерації організовує спільнру відео-конференцію на тему «Проблеми реалізації прав слабозахищених категорій громадян: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 28 лютого 2014 року.

Запрошуємо всіх бажаючих. 13.00, ауд. 301 (1 корпус).

Шановні студенти!

Студентська рада ЧНТУ оголошує конкурс стінних газет присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Творчі доробки просимо подати до студради не пізніше 5 березня.

З повагою студентська рада ЧНТУ.

Бібліотека запрошує всіх бажаючих прийняти участь в  інтернет- вікторині «Наш  Шевченко: відомий та невідомий».

Відповіді приймаються  до 28-го лютого на е-mail: voch137@gmail.com.Переможці вікторини (1,2,3 місце) будуть визначені в березні та нагороджені пам’ятними призами.

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка оголошується Другий конкурс літераторів Чернігівського національного технологічного університету

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання можливості розкриття творчих здібностей студентів ЧНТУ, сприяння їх самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів, прозаїків) серед студентів університету.

Наукова бібліотека пропонує всім бажаючим прийняти участь в серії безкоштовних онлайн-семинарів по ресурсам Thomson Reuters для наукових досліджень, які проходять з 17.02 по 21.02.2014 р. на інформаційному порталі «WEB OF KNOWLEDGE» . Розклад семінарів та умови участі- на сайті http://wokinfo.com/russian/ 

Якщо Ви хочете отримати вищу освіту (бакалавра, магістра чи другу вищу освіту) в Польщі; хочете поїхати на стажування, Вас цікавлять стипендіальні програми, короткотермінове навчання, курси, тренінги, професійні обміни до Польщі; маєте бажання отримати новий досвід (культурний, науковий, освітній та у іншій сфері), розвинути свої навички, збагатити знання, отримати нові ідеї та контакти - до Вашої уваги вебінар.

18 лютого 2014 року в І-333 о 14.30 відбудуться збори Ради молодих вчених та Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ЧНТУ

До участі в зборах запрошуються студенти, аспіранти, молоді вчені та усі бажаючі.

Чернігівський національний технологічний університет, Студентська рада ЧНТУ, Первинна профспілкова організація студентів ЧНТУ запрошує 20 лютого о 14:30 (ауд. І- 328) на спеціальний брифінг (у форматі діалогу) Олександра Бориса на тему "Управління компанією і як досягти успіху в житті і кар'єрі".

Спеціальний брифінг проводиться для студентів випускних курсів ЧНТУ з питань успішного працевлаштування та подальшого розвитку кар'єри.

У рамках фіналу CFA Institute Research Challenge планується День кар'єри для студентів, метою якого є ознайомлення студентів з можливостями, які надають компанії Big 4. Представники компаній розкажуть про можливості, а також будуть готові відповісти на питання і навіть прийняти резюме від бажаючих студентів.

День кар'єри для студентів відбудеться 28 лютого 2014 року в Інституті післядипломної освіти (вул. Васильківська, 36, м. Київ).

Оголошено прийом документів від студентів 2-го, 3-го курсів (юнаків і дівчат), які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу.

Документи приймаються в термін з 17 лютого до 21 березня 2014 року.

Шановні колеги! 28.02-1.03.2014 р. у Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Компетентнісно-діяльнісні технології навчання іноземної та рідної мови у середній і вищій школі».

Початок об 11.00, 28 лютого 2014 року, лекційний зал №2 (8 корпус). Запрошуємо Вас прийняти участь у конференції.

Детальніше про конференцію >>>


11 лютого 2014 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбувся урочистий захід, який об’єднав дві визначні події – вручення дипломів випускникам магістратури чотирьох факультетів (електронний та інформаційних технологій, механіко-технологічного, менеджменту і підприємництва та соціальної роботи) та щорічну церемонію нагородження найкращих студентів «Гордість університету-2014» у різних номінаціях.

Загалом дипломи отримали 82 магістри, з яких 33 з відзнакою, що говорить про високий рівень підготовки та стійкий характер випускників. І з настанови ректора – Сергія Миколайовича Шкарлета «Ніколи не зупинятися на досягнутому» магістри останній раз вийшли на сцену університету у ролі студентів.

Журнал з інституціональної економіки (Journal of Institutional Economics) відмічає свою 10 річницю. У зв’язку з цим, створена безкоштовна онлайн колекція наукових робіт, до якої увійшли 12 найкращих статей з 10-ти томів журналу.

Для продовження освіти за кордоном, участі у наукових програмах різних країн світу Ви можете прийняти участь у конкурсах на отримання стипендій міжнародних організацій.

ОГОЛОШЕННЯ