ua en

Вітаємо команду маркетологів ЧНТУ з вибореним ІІІ місцем у фіналі XIII Міжнародного конкурсу студентських маркетингових, PR-проектів та стартапів «Золотий компас», що пройшов 18 квітня 2019 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Велика подяка всьому колективу кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ, а також компанії COLLAR Company за підтримку у створенні PR-проекту «WOW Pets!».

Приємно, що вже 4-й рік поспіль команда маркетологів ЧНТУ стає переможцями Міжнародного конкурсу студентських маркетингових, PR-проектів та стартапів «Золотий компас»!

У рамках IV Бізнес-форуму «ОСВІТА – БІЗНЕС: успішна кар’єра» в Чернігівському національному технологічному університеті 13 травня 2019 року буде проведено серію тренінг-семінарів "Навички ХХІ століття".

До участі запрошуються здобувачі вищої освіти, а також всі зацікавлені особи.

Дедлайн реєстрації 8 травня включно.

11-14 квітня 2019 р. в рамках реалізації проекту «Голос жінки має силу» члени ГО «Чернігів Європейський» та викладачі ЧНТУ пройшли навчання у Школі-тренінгу «Арт-терапія».

Тренінг-центр «MamaCares» зібраву своїх стінах небайдужих людей з усієї України та на декілька днів став центром креативності, мистецтва та співпраці.

24 квітня 2019 року урочисто підписано угоду про співпрацю Громадської організації «Українська Асоціація Маркетингу» та Чернігівського національного технологічного університету!

Саме сьогодні науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики ЧНТУ отримали сертифікати про членство в Українській Асоціації Маркетингу.

22 квітня 2019 року у залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулися заходи з підведення підсумків XVII Всеукраїнського конкурсу «Молодь - енергетиці України - 2018: відкритий конкурс молодих вчених та енергетиків», проведеного Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Громадською організацією «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики», Національною академією наук України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Радою молодих енергетиків України.

17-18 квітня 2019 року у ЧНТУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «ЮНІСТЬ НАУКИ – 2019: СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ТА ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА».

Цьогоріч учасниками конференції стали майже 400 молодих учених та студентів з різних куточків України та із-за кордону.

Робота конференції здійснювалося за 10 секціями, 11 підсекціями за тематичними напрямами:

За підсумками фінального етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса  Шевченка  студентка ЧНТУ Прищепа Дарина (факультет  електронних та інформаційних технологій) посіла почесне третє місце.

Вітаємо Дарину та її наукового керівника  Гаценко І.О., доцента кафедри філософії і суспільних наук, з перемогою і бажаємо подальших звершень!

14 квітня 2019 на базі НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулися фінальні ігри чемпіонату Чернігівської області з волейболу серед жіночих команд вищої ліги, сезону 2018-2019 р.р.

До фінальної частини з п’ятнадцяти команд пробилися чотири найкращі, а саме: «Прилуки» м. Прилуки, «Ніжинка» м. Ніжин та одразу дві команди з нашого університету – «Юрист» та «Технолог».

В Коледжі транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ відбулось незвичайне свято - свято радості, відкритості і щирості - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Коледж гостинно зустрів у своїх стінах майбутніх студентів. Гості відвідали різноманітні локації, майстер-класи, аудиторії і лабораторії коледжу, ознайомились з матеріально-технічною базою та познайомились з життям студентів у вільний від навчання час, а також взяли участь в безпрограшній лотереї та отримали пам'ятні сувеніри.

17 квітня 2019 року Коледж транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ презентував свої таланти на VIII обласному огляді-конкурсі студентської творчості «Студентська Весна – 2019». Захід проходив на базі Коледжу економіки і технологій ЧНТУ. Серед 14 навчальних закладів Чернігівської області, які брали участь в конкурсі, талановиті, оригінальні та креативні номери наших конкурсантів були високо оцінені поважним журі.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії». Дослідження проводиться у квітні-червні 2019 року на умовах повної анонімності. Посилання на електронну форму онлайн-опитування: для науково-педагогічних працівників за адресою – https://bit.ly/2Gtknki; для студентів за адресою – https://bit.ly/2VcjqGw. Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.

11 квітня 2019 року у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів аспірантів та молодих вчених «Новітні технології у науковій діяльності та навчальному процесі» відбувся тренінг «Горизонт 2020. Від ідеї до проектної заявки».

Своїми знаннями та досвідом поділилися з нами науковці з Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського».

16.04.2019 відбулась перша робоча зустріч з питань розробки проекту Центру водного туризму в м. Чернігів. Зустріч ініційована Управлінням культури і туризму Чернігівської міської ради. Робоча група включає представників бізнесу, державного сектору та науковців. Серед запрошених фахівців від Чернігівського національного технологічного університету були представники різних наукових сфер: туризму, економіки, цивільного будівництва та архітектури, технологій зварювання. Присутніми були також майбутні фахівці - студенти кафедри туризму.

За результатами зустрічі було визначено низку питань, які необхідно дослідити перед подальшою роботою над проектом.

11-13 квітня 2019 року в Києві відбулася Міжнародна виставка ESTET BEAUTY EXPO – наймасштабніший галузевий захід. Estet Beauty Expo – є законодавцем трендів весняного сезону Вeauty-ринку України і завжди представляє все найкраще для кращих.

Активну участь в цьому заході прийняли: старший викладач кафедри фізичної реабілітації Титаренко В’ячеслав Іванович та викладач Уривкова Анфіса Олександрівна.

24 квітня  2019 року о 15.00 в 309 аудиторії головного корпусу  ЧНТУ (вул. Шевченка, 95) відбудеться конференція студентів. Порядок денний:

  1. Внесення змін до  положення  про порядок проведення виборів до представницьких та виконавчих органів студентського самоврядування Чернігівського національного технологічного університету.
  2. Відбір кандидатів на отримання стипендій імені Гороїв Небесної Сотні.
  3. Різне

Запрошуються делегати від кожної академічної групи.

Диплом ІІІ ступеню у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт за спеціальністю «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», що відбувся у Одеському національному політехнічному університеті, отримала робота студентки ННІ менеджменту, харчових технологій та торгівлі Антоненко Олени.

Вітаємо переможницю та її керівника доцента кафедри підприємництва та торгівлі Соломаху Ірину Володимирівну!

Також грамотами були відзначені дипломні роботи студенток Філоненко Анастасії у номінації «За ефективне застосування інформаційних технологій в економічних розрахунках» (керівник – доцент кафедри підприємництва та торгівлі Денисенко Т.М.) та Шульги Сніжани у номінації «За високу практичну цінність рекомендацій та пропозицій» (керівник – доцент кафедри підприємництва та торгівлі Соломаха І.В.)

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2018 № 307 у базових закладах вищої освіти усіх обласних центрів України 13 квітня 2019 р. було заплановано етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС). Чернігівський національний техногологічний університет зустрів команди з усієї області для визначення представників на Всеукраїнскому етапі. На базі нашої кафедри було організовано та проведено це змагання.

Наш партнер, IT компанія Astound Commerce забезпечила всебічну підтримку такої ініціативи.

10 квітня в музеї історії ЧНТУ зустрілися колишні актори студентського театру естрадних мініатюр (СТЕМу) і студенти першокурсники та активісти студентського самоврядування університету.

Учасники СТЕМу (Олег Котевич, Юрій Коризно-Мирський, Олександр Литвиненко, Андрій Федусов, Євген Чепіга, Андрианна Баженова, Андрій Майковський) розповіли про студентське життя, СТЕМ і відомих стемовців свого часу, прокоментували кадри відеопрезентації "СТЕМ (1968-2004)". Юрій Коризно-Мирський і Олександр Литвиненко зіграли сценку "Іспит на 1 курсі". Олег Котевич провів гумористичну вікторину.

Вдячні студенти вручили гостям пам'ятні сувеніри та поспілкувалися з ними за чашкою чаю.

ОГОЛОШЕННЯ