ua en

17 лютого 2021 року у Київському національному університеті технологій та дизайну  було підведено підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» за спеціалізаціями «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент бізнес-структур», на якому  було представлено  99 робіт за освітнім ступенем «магістр» та 39 робіт за освітнім ступенем «бакалавр».

Дуже приємно, що диплом ІІІ ступеню отримала випускниця магістратури ННІ бізнесу,  природокористування і туризму за освітньо-професійною програмою «Управління персоналом та економіка праці» (спеціальність 073 Менеджмент) Хмелевська Ольга Олександрівна, яка представила на конкурс свою кваліфікаційну роботу на тему: «Професійний набір кадрів на основі аналізу ринку праці та шляхи його удосконалення (на матеріалах Головного управління ДПС у Чернігівській області)».  

Вітаємо Ольгу Олександрівну та її  керівника д.е.н., професора Кичко Ірину Іванівну з   перемогою у Всеукраїнському конкурсі та бажаємо нових професійних успіхів!

2 березня 2021 року спільно із партнерами НУ «Чернігівська політехніка» AB INBEV EFES Ukraine відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю проведено тематичний вебінар «Академія пивоваріння». Програма поєднує теорію та практику й дає можливість познайомитися з кожною стадією процесу пивоваріння, дізнатися про особливості роботи різних підрозділів, а при успішному закінченні програми - застосувати ці знання на практиці, на сучасному високотехнологічному підприємстві.

Хто вам сказав, що я слабка,
що я корюся долі?
Хіба тремтить моя рука
чи пісня й думка кволі?
                      (Леся Українка)

Літературна кав’ярня «Леся Українка знана і незнана»

"З часу Шевченкового "Поховайте та вставайте" Україна не чула такого сильного, гарячого і поетичного слова. Мимоволі думаєш, що ця хвора, слабка дівчина чи не єдиний мужчина на всю новочасну соборну Україну", – писав Іван Франко про Лесю Українку.

Вшановуючи пам’ять визначної поетеси, 22 лютого відбулася Літературна кав’ярня «Леся Українка знана і незнана». Організаторами заходу стала кафедра філософії і суспільних наук.

25 лютого відбулася зустріч  здобувачів вищої освіти, які навчаються за  освітньо-професійними програмами  “Фіскальне адміністрування та митна справа”,  “Облік і оподаткування ” та  «Фінанси, банківська справа та страхування» з заступником генерального директора Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка», директором Бізнес-школи КНУ, асистентом кафедри теорії ймовірностей, статистики і актуарної математики Київського  національного  університету імені Тараса Шевченка,  стипендіатом програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука, Володимиром Зубченко.

До 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Восьмий відкритий конкурс літераторів національного університету «Чернігівська політехніка»

Мета конкурсу: всебічне сприяння розвитку обдарованої молоді, надання можливості розкриття творчих здібностей учнів та студентів, сприяння їхній самореалізації.

Завдання конкурсу: визначення кращих літераторів-початківців (поетів, прозаїків) серед студентської молоді.

Учасники: студенти НУ «Чернігівська політехніка», які мають власні твори із оригінальним наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

У рамках підготовки та відзначення 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Національний університет «Чернігівська політехніка» проводить восьмий відкритий мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

*Для участі у номінації «Конкурс наукових робіт» подаються самостійно підготовлені науково-дослідницькі роботи з проблем наукової та художньої рецепції творчості Тараса Шевченка, які є пошуковими за своїм характером, мають наукову новизну й практичну цінність.

Уже стало традицією щорічно в рамках святкування Дня рідної мови проводити загальноуніверситетський студентський круглий стіл “Рідна мова як чинник етнокультурного самовизначення та національної свідомості”.

До участі в заході були залучені студенти майже всіх факультетів та інститутів університету. Учасники обговорили мовну ситуацію та мовну політику в Україні, а саме такі питання: суржик у сучасному мовленні, сленг як мовне та суспільне явище, українська мова в мас-медіа та соціальних мережах.

В період з 26 листопада по 14 грудня 2020 року відбувся Конкурс історій про кращі спільні проєкти (практики співпраці) організацій громадянського суспільства та органів виконавчої влади. Інформаційну кампанію та конкурс «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» підтримав Секретаріат Кабінету Міністрів України. У Конкурсі взяли участь представники громадянського суспільства та влади, що мають в арсеналі спільний проєкт (практику співпраці), результатом якого стали позитивні зміни в суспільстві. Проєкти, що представили учасники, були впроваджені у період з 2016 по 2020 рік у різних областях України, у місті Києві та на загальнодержавному рівні.

24 лютого, у Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ завершився дводенний тематичний семінар «Актуальні тенденції глобального розвитку» для державних службовців центральних органів виконавчої влади, що працюють у сфері зовнішніх зносин.

Спікерами заходу були Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський, директор Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Литвиненко, експерт Центру оборонних стратегій Олександр Хара та доцентка кафедри теоретичної та прикладної економіки,директорка програми Економічної дипломатії Ради зовнішньої політики «Українська призма» Зосименко Тетяна. її лекція була присвячена сучасним трендам світової економіки та особливості економічної дипломатії в умовах пандемії COVID-19

22 лютого 2021 року в Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбулося урочисте відкриття проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту «Норвегія – Україна» в державну систему».

Протягом трьох місяців військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та члени їх сімей будуть проходити професійну перепідготовку за напрямом «Інтернет технології, WEB дизайн та англійська мова в бізнесі» в рамках проєкту «Норвегія-Україна».

22.02.2021 року була проведена лекція О.О. Сидоренко разом із стейкхолдером М.В. Тунік, к. е. н., начальницею першого міського відділення Райффайзен Банк Аваль на тему: “Облік операцій банку в іноземній валюті” для здобувачів 4 курсу гр. ОА-171 та ОАт-191.

Здобувачі вищої освіти із перших уст дізналися про особливості здійснення розрахункових операцій в іноземній валюті, вимог чинного законодавства до здійснення таких операцій, а також їх бухгалтерського оформлення.

Щиро дякуємо Марині Володимирівні Тунік за приділену увагу та неоцінений обмін досвідом.

З нагоди 150-річчя з дня народження Лесі Українки 22 лютого о 15:00 відбудеться Літературна кав’ярня «Леся Українка знана і незнана».

Литературна кав'ярня
Автобіографічний дискурс «Життя та творчість Лесі Українки»

19 лютого 2021 року був підписаний Меморандум про співпрацю між Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій (Сіверський центр післядипломної освіти) та Національним університетом «Чернігівська політехніка»

9 лютого 2021 року у змішаному режимі відбулося засідання Ради із забезпечння якості НУ «Чернігівська політехніка».

Серед питань, що піднімалися на засіданні, були наступні:

  • результати атестації магістрів та бакалаврів (грудень, січень) 2020/2021 н.р.;
  • результати онлайн-опитування здобувачів вищої освіти та НПП щодо навчального процесу в умовах карантину;
  • зміни до освітніх програм.

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам освітніх програм за слушні рекомендації та пропозиції.

З 24.02.2021 навчальний процес у Національному університеті «Чернігівська політехніка» повністю переведено в аудиторний режим!

У зв’язку з продовженням карантину до 30.04.2021 та запровадженням в Україні «жовтого» рівня епідемічної безпеки поширення COVID-19 з 24 лютого 2021 р., відповідно до постанови КМУ від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» наказом ректора від 18.01.2021 № 26 «Про організацію діяльності НУ «Чернігівська політехніка» з 24.02.2021»:

  • в Університеті з 24.02.2021 до 30.04.2021 встановлено карантин з запровадженням протиепідемічних заходів в залежності від встановленого в Чернігівській області та м. Чернігів рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19;
  • навчальний процес з 24.02.2021 переведено зі змішаного режиму в аудиторний режим відповідно до затвердженого розкладу.

З 8 лютого цього року стартував Навчальний медіапроєкт «Школа журналістики», який реалізується редакцією газети «Деснянська правда» та Національним університетом «Чернігівська політехніка».

Учасниками «Школи журналістики» стали також студенти і викладачі університету, які будуть навчатися азам журналістики: опанують жанрологію, риторику, ділову українську мову, юридичні аспекти журналістики.

З 25 по 30 січня в м. Харків проходив чемпіонат України серед дорослих та юніорів зі стрільби з лука. 

Студентка 2-го курсу юридичного факультету ЖУК Поліна стала бронзовою призеркою в особистій першості серед юніорок. 

Вітаємо студентку та бажаємо подальших перемог! 

Ось, і настала та приємна мить, яку ми всі так чекали!

На фінішну пряму вийшов міжнародний проєкт «Doctors Blog», який реалізовувався Національним університетом «Чернігівська політехніка» спільно ГО «Центр гендерної освіти» та «Фундація прав людини» у співпраці з Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Саме завдяки фінансовій підтримці Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина протягом грудня-січня учасники мали можливість брати участь в блог-кафе, які модерувалися провідними лікарями області, журналістами, молодіжними працівниками, фахівцями з цифрових технологій та відеоблогінгу.

ОГОЛОШЕННЯ