ua en

Осінній марафон проєкту «Разом Ми - Сила або як стати блогером», що реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє», приніс нові цікаві формати блог-кафе та надихнув молодь Чернігівщини на формування активної життєвої позиції й самовираження через написання актуальних блогів. До проведення п’яти неповторних за тематикою та формою проведення блог-кафе долучилося понад 70 здобувачів вищої освіти, школярів, представників громадських організацій. Нижче наведемо короткий огляд основних вересневих заходів з точки зору їх впливу на учасників проєкту.

З метою забезпечення належної якості практичної підготовки студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з навчальної дисципліни «Експлуатація електричних мереж» 24 вересня 2020 року відбулися практичні заняття на діючій підстанції 110/35/10кВ "Березна".

Студенти групи ЕМ-171 ознайомилися з конструктивними особливостями відкритих та закритих розподільних установок напругою 110, 35 та 10 кВ вузлової підстанції 110/35/10кВ "Березна" та встановленим на ній високовольтним електрообладнанням.

Колективне звернення членів Вченої ради Національного університету «Чернігівська політехніка» до Прем’єр-міністра України щодо перевірки дотримання чинного законодавства керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!

З 28 вересня розпочались заняття у здобувачів вищої освіти першого курсу бакалаврату. Майже всі вони вступили у вуз після школи. Для них змінюється середовище, умови, коло оточення і спілкування. Навчання у вузі вимагає активності у навчально-пізнавальній діяльності, уміння контролювати себе та розподіляти свій час раціонально, налагодження спілкування та встановлення контактів.

25-26 вересня 2020 року в місті Києві відбувся Фінальний Форум «Я-МЕДІА», який пройшов у рамках міжнародного проєкту «Нові медіа», що виконується у співпраці з Вільнюським університетом та за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки.

Участь у форумі взяли активні учасники проєкту – викладачі та здобувачі вищої освіти НУ «Чернігівська політехніка». Команду проєкту на Форумі представляли Наталія Шакун, Сергій Сапон, Юлія Перетятько, Тетяна Забаштанська. Результати реалізації проєкту також гідно презентували студенти нашого університету: Швець Вікторія (гр. ПУА-191), Щербак Катерина (гр. КЮ-1810), Біла Анна (гр. МКІ-191), Білець Юлія (гр. СП-171), Чеботар Богдан (гр. КІТ-202), Літвин Катерина (гр. ХТ-7 коледжу економіки і технологій НУ «Чернігівська політехніка»).

Традиційно Національний університет «Чернігівська політехніка» став учасником Наукового пікніка у самому серці Чернігова.

Кафедри представили безліч цікавих локацій для майбутніх абітурієнтів, жителів та гостей міста.

21.09.2020 р. на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулась Регіональна зустріч рад молодих учених Чернігівської області. Ініціатором проведення зустрічі виступила Рада молодих учених при МОНУ, діяльність якої націлено на активне стимулювання наукової діяльності молодих учених, підвищення їх фахового рівня і реалізацію творчого потенціалу. 

Молоді вчені Чернігівського регіону висловлюють щиру подяку Голові Ради молодих вчених при МОНУ Олесі Ващук за організацію зустрічі, плідну та цікаву роботу, а також сукупність пропозицій, що стимулюватимуть молодих учених до подальшої активної професійної діяльності!

16 вересня У Міжнародний день HR-менеджера здобувачі вищої освіти та викладачі освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» мали гарну нагоду зустрітися зі співробітниками компанії ТОВ «Мода з доставкою» (Lamoda). Учасники заходу змогли переглянути відеопрезентацію про здобутки кафедри управління персоналом та економіки праці за 2019-2020 навчальний рік.

В рамках реалізації проєкту «Голос жінки має силу 2020» провели п’ять дебатних клубів. Кожен із них був оригінальним і змістовним. Пропонуємо ознайомитися з короткою інформацією про кожен із цих заходів.

26 серпня 2020 року амбасадорка проєкту Світлана Задорожна в Михайло-Коцюбинській ОТГ провела дискусійну платформу «Як реалізувати жінкам власну ділову активність в кризових умовах?». Це одна з найпотужніших об’єднаних територіальних громад на Чернігівщині. І, мабуть, не випадково. Очолює її Ніна Ворох, жінка, яка має не просто активну життєву позицію, а й має таку харизму, що навколо неї гуртуються не тільки жінки, а й чоловіки.

14 вересня 2020 року з ініціативи ГО «Центр гендерної освіти» та ГО «Фундація прав людини» відбувся круглий стіл «Підсумки реалізації проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)» за участі молоді, представників медіа-спільноти, органів державної влади та місцевого самоврядування.

З вітальним словом до учасників заходу звернулась голова ГО «Центр гендерної освіти», проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи НУ «Чернігівська політехніка» Мельник Ольга, яка подякувала всім за активність та докладені зусилля у справі розвитку блогерства, правозахисту і молодіжного лідерства.

10 вересня 2020 р. в ННІ права і соціальних технологій НУ «Чернігівська політехніка» у рамках проєкту «Нові медіа» відбувся показ фільму «NEW MEDIA або як стати відеоблогером». Перед початком показу координаторка проєкту «Нові медіа» в Чернігівській області Наталія Шакун розповіла про його етапи, заходи та значення для розширення прав та можливостей молоді.

Фільм, знятий українським режисером Юрієм Кочкаровим, висвітлює тему важливості відеоблогерства як сучасного інструменту розбудови громадянського суспільства в Україні. Серед іншого, автори фільму діляться секретами відеозйомки та відеомонтажу, роботи в кадрі тощо.

Шановні студенти, викладачі, журналісти, представники ЗМІ, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування! Запрошуємо на круглий стіл, присвячений підведенню підсумків реалізації проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)».

Круглий стіл відбудеться 14 вересня 2020 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» за адресою м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корп. 1, ауд. 318, початок о 15.00.

Захід проводиться Національним університетом «Чернігівська політехніка» спільно з Фундацією Прав Людини в Україні та громадською організацією «Центр Ґендерної Освіти».

8-10 вересня 2020 року відбудуться ще три блог-кафе в рамках реалізації проєкту «Разом Ми - Сила або як стати блогером» у Чернігівській області. Поспішай зареєструватись. Кількість місць обмежена.

Колектив кафедри теоретичної та прикладної економіки щиро вітає доцента кафедри, к.е.н. Поленкову Марину Володимирівну з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України України» (підстава: Указ Президента України №335/2020 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України), а також із новим кроком у професійному зростанні – очоленні кафедри креативних індустрій і соціальних інновацій Національного університету “Чернігівська політехніка”.

Дякуємо за співпрацю, невтомну та успішну роботу зі студентами та бажаємо, щоб неодмінно збувалися всі Ваші світлі наміри, здійснювалися добрі справи, справджувалися численні побажання! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення сіяти вічне й розумне у серцях та розумах молоді! Нехай завжди на життєвому шляху зустрічаються люди віддані, вірні і гідні Вашої поваги.

Презентація розроблена МОЗ щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину 2020.

30 серпня 2020 р. Національний університет «Чернігівська політехніка» взяв участь в акції «Чернігів – територія радості»_«Мирний квартал», яка була організована проєктом «Голос жінки має силу 2020» та Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради і була присвячена Дню Знань.

Захід став чудовим подарунком для містян і гостей Чернігова. Відкрила його пісня «Україно моя» у виконанні вокалістів Чернігівської обласної філармонії, Яни Корольової та Макса Пузана, а підспівували їм юні чернігівці-волонтери. Неймовірно яскравий концерт дитячих творчих колективів, захоплююча розважальна програма від РЦ «Базис», дитячий стріт-арт, презентація амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу 2020», майстер-класи від КЗ НПЗ «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» ЧМР і Чернігівського осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація» та, звичайно, призи та солодкі подарунки – все це склало програму акції.

ОГОЛОШЕННЯ