ua en
ІХ Міжнародна науково-практична конференція «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»

Шановні колеги!

З 15 по 16 травня 2019 року Чернігівський національний технологічний університет гостинно приймає учасників ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ»

Цього року встановлено новий рекорд: на конференцію надіслано 284 тези доповіді за 9-ма тематичними секціями, що на 14 доповідей більше, ніж минулого року!!!

Серед міжнародних учасників авторами доповідей на конференції є представники: Азербайджану, Білорусі, Великобританії, Німеччини, Польщі, Росії, США, Хорватії.

Загалом авторами (співавторами) тез доповідей надісланих на конференцію є 468 осіб (458 учасників у 2018 році). Свою підтримку та згоду бути членами програмного комітету конференції висловили 10 закордонних та 75 вітчизняних провідних вчених - докторів наук, професорів з 40 наукових установ та університетів України, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Німеччини, Норвегії, Словаччини, США, Японії.

Таким чином, конференція, основним організатором якої є наш університет, на даний час є найбільшою мультидисциплінарною міжнародною науково-практичною конференцією України!!!

Пленарне засідання з нагоди урочистого відкриття конференції відбудеться 15 травня о 10.30 в ауд. 333 головного корпусу ЧНТУ. В програмі пленарного засідання окрім вітальних слів керівництва університету будуть представлені доповіді німецьких партнерів конференції на тему проблематики переробки пластикових відходів та сучасних вимог до висококваліфікованих працівників в сфері машинобудування.

Запрошуємо взяти участь і пленарному засіданні.

Інформаційний лист.
Програма конференції
Тези. Частина 1.
Тези. Частина 2.
ОГОЛОШЕННЯ